dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    korzonek

    Zarejestrowany
    Aug 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-796
    Posty
    1

    Domyślnie Blacha na rąbek. Na ile pracuje? Czy da radę pojedyńcze panele?

    Chciałbym się poradzić. Na dachu i elewacji wykorzystuję blache na rąbek firmy Prefa https://pl.prefa.com/katalog-produkt...chowe/prefalzr. W załączniku zdjęcia.
    Mój wykonawca elewacji mocno mnie przekonuje, że będę miał kłopoty jeżeli zamiast panelów poskładanych z kilku elementów będzie wykorzystany panelu z jednego elementu. Z przyczyn estetycznych zależałoby mi aby było jak najmniej łączeń między panelami. Idealnie byłoby gdyby w

    Czy rzeczywiście blacha może tak mocno pracować, że jeżeli nie będzie dwóch złaczonych elementów to tak mocno się powygina, że aż zerwie uszczelnienia przy oknach?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poziome.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	13,5 KB
ID:	433715

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.204

    Domyślnie

    Na podstawie załączonego zdjęcia trudno profesjonalnie doradzić. Oczywiście blacha aluminiowa pracuje ale jej przesuwanie ma następować tam gdzie mu chcemy. Do mocowania paneli stosuję się haftry stałe i przesuwne. W zdecydowanej większości przypadków pozwalają ona na odpowiednie ukierunkowanie przesuwu co pozwala na wykonanie pokrycia z jednego elementu. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony