dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Reklamacja Semmelrock Senso Grande - ciemne plamy na kostce

    Witajcie. Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami z kostką Semmelrocka i prosić o Waszą opinię. W maju 2019 miałem układaną kostkę Semmelrock Senso Grande (duże płyty) oraz Semmelrock Senso (mała kostka), obydwa modele w kolorze Margo. O ile mała kostka jest bez zarzutu na ten moment to na dużych płytach od początku pojawiają się ciemne plamy. Wygląda to jak plamy po oleju. Po rozłupaniu bloku widać, że to zabarwienie wychodzi od środka. Plamy po długim schnięciu przygasają, po zawilgoceniu uwidaczniają się znowu na dłuższy czas - kilka dni, tygodni zależnie od wilgotności i temperatury. Między małą kostką a płytami jest też zdecydowana różnica w czasie schnięcia po opadach. Małe wysychają moment na słoneczku, duże potrafią schnąć cały dzień. Złożyłem reklamację u sprzedawcy ale w odpowiedzi od Semmelrocka dostałem, że produkt przebadali w laboratorium i jest pełnowartościowy, że został wykonany przy zastosowaniu najwyższych standardów, z najwyższej jakości surowców Tak wygląda moja dotychczasowa rozmowa z tą firmą. Zero konkretów czym jest to spowodowane. Przedstawiciel firmy zasugerował, że problem może ustąpić po całkowitym wyschnięciu kostki. Chciałbym podpytać się znawców tematu z forum czy to co mówi ma sens? Minęło kilka gorących miesięcy lata - czy po tym czasie kostka nadal może "schnąć"? Jestem póki co bardzo rozczarowany tą firmą. Szczególnie ich podejściem do klienta. Z opinii zasięgniętych na składach kostki traktowałem przed zakupem tego producenta jako opcję premium. Będę bardzo wdzięczny za jakieś sugestie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190529_082950.jpg
Wyświetleń:	848
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	433743
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190601_131626.jpg
Wyświetleń:	436
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	433744
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190530_174109.jpg
Wyświetleń:	453
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	433745
    Ostatnio edytowane przez wojtek88 ; 20-08-2019 o 10:48

  2. #2

    Domyślnie

    Czy ktoś ze znawców tematu może wypowiedzieć się w kwestii tych plam? Czy jest szansa że z czasem zniknął? Czy ktoś może miał podobne przejscia z Semmelrockiem lub innym prodylucentem i jest w stanie doradzić co teraz począć?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony