dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 146
  1. #1

    Domyślnie Drzwi Porta - polecacie????

    j/w


    pozdrawiam
    rafaljot

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Jak wszystko wokól absolutnie suche to ewentualnie.
    Jak nie wszystko się poodkształca (futrymy głownie). Jakościowy wyrób to nie jest napewno.

  3. #3

    Domyślnie

    Zgadzam się. Kupiłem 8 sztuk i po 6 miesiącach użytkowania 6 skrzydeł do wymiany (wypaczyły się). Niekomptencja sprzedawców Porty, to temat na osobną dyskusję.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Ja wolałęm kupić surowe z drewna i samemu wykańczać. Nie jest to mercedes, ale za podobne pieniądze (trochę większe) mam drzwi z drewna które nie trącają sztucznizną.

  5. #5

    Domyślnie

    ja mam od 10 miesiecy i zero problemów - jestem zadowolony

  6. #6

    Domyślnie

    Podobnie. Drzwi Porta z serii nova. Kolorz orzech. Wyglądają naprawdę fajnie.
    Pewnie że lepiej byłoby zakupić solidne drewniane robione pod zamówienie. Niestety trzeba nauczyć się trzymać finanse w ryzach i czasem zrezygnować z tego co się chce na rzecz tego na co można sobie pozwolić. No chyba że finanse nieograniczone.ale to już inna bajka w której nie ma miejsca na produkty porty i wielu innych firm powszechnie wybieranych.
    ps. nawet miałem dobrą ofertę na drzwi drewniane. O ile pamiętam 950 za szt. z montażem. Niestety przeważyła ekonomia bo jednach przy iluś tam drzwiach które trzena zakupić do domu różnica w cenie była zauważalna.

  7. #7

    Domyślnie

    Absolutnie nie polecam. Sąsiad wstawił drzwi zewnętrzne porty. Po tygodniu nie mógł ich otworzyć. Zadzwonił, a że fabryka bardzo blisko - przyjechali na oględziny - sami nie mogli otworzyć. Wyrywali je ze ściany na chama. Sąsiad zarządał zwrotu kasy i kupił inne drzwi. Kilku z moich sąsiadów pracuje w fabryce Porty w Bolszewie. Mówią, że sami nigdy by nie kupiuli tych drzwi. Surowiec zapleśniały, mokry - ogólnie wygląd ładny - jakość tragiczna.
    Pomorze

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin z Pomorza
    ogólnie wygląd ładny - jakość tragiczna.
    Podpisuję się oboma rękoma i oboma nogami. Same kłopoty.

  9. #9

    Domyślnie

    To raczej rezultat niefachowości montażu a nie jakiejś tragicznej jakości drzwi.A ekipy montażowe to już temat rzeka i na zupełnie inny wątek.
    Faktem jest jednak że Porta coś próbuje z tymi montażystami robić, bo jeśli drzwi wstawia ekipa autoryzowana przedłużają gwarancję do 24 m-cy. Tak czy inaczej dla wszystkich jest jasne że główną zaletą Porty jest niewygórowana cena.

  10. #10

    Domyślnie

    Ne doczytałem . sorki. jEsli chodzi o drzwi zewnetrzne to rzeczywiście tragedia. Znajomi kupili . Dwie szt. Obie w zasadzie do zwrotu. Nie sposób tego wyregulować. Drzwi ZEWNĘTRZNE POrty to wielkie nieporozumienie

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Ja mam na dole "lodyny" i są ok. ,a u góry "minimaxy" i rzeczywiście się wypaczają - ale czego sie spodziewać po drewnianej ramce z "plastrem miodu" z tektury.
    A do fabryki jakies 5 km
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  12. #12

    Domyślnie

    U nas właśnie Londyny tak się wypaczają.

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał rispetto
    U nas właśnie Londyny tak się wypaczają.
    Może ja mam jakies lepszejsze... one maja jakies 6 lat i są II gat.
    A drzwi zew tez porta ale stalowe
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  14. #14

    Domyślnie

    Na szczęście nie wpadłem na pomysł kupowania zewnętrznych drzwi z Porty

  15. #15

    Domyślnie

    W bloku miałem wewnętrzne londyny i były ok., teraz mieszkam też z londynami , które były wstawione chyba z 6 lat temu i też jest ok. Mieszkania są używane czyli suche.
    Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce.

  16. #16

    Domyślnie

    Trochę niepewnie się poczułam. Mówicie, że się po jakimś czasie wypaczają ...Te które mam (wewnętrzne, okleina drewniana) na razie są Ok. Zamykają się bez zarzutu.Są ładne.
    cele budzą szacunek

  17. #17

    Domyślnie

    Ja mam wewnętrzne i też drugi raz bym nie kupił. Po pierwsze tej klasy drzwi innych firm można kupić za mniejsze pieniądze, a po drugie jakość pozostawia wiele do życzenia zwłaszcza jeśli chodzi o możliwość wyregulowania - zawiasy są osadzone w miękkiej płycie wiórowej i się odkształcają pod wpływem ciężaru drzwi.

  18. #18

    Domyślnie

    Sebanek, a co proponujesz tańszego od porty ?
    Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce.

  19. #19

    Domyślnie

    Nie wypowiem się co do marek, ale drzwi z Castoramy itp, chyba wcale nie są gorsze od Porty (sądząc po Porcie). Znajomi mją zamiar niebawem kupić dzwi sosnowe - surowe i samodzielnie je pobejcować i polakierować. Wydatek podobno ok. 200 zł szt. + ościeżnica.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    wybaczcie kochani forumowicze ale wiekszosc waszych wypowiedzi jest hmmmm.... nie do konca zgodna z tym co PORTA oferuje
    Drzwi sa jakie sa i nie sa zle - moga sie podobac lub nie - cena moze odpowiadac lub nie ale.... ALE...... ALE........... 99.9% wypadkow klopoty z tymi drzwiami, jak i z drzwiami z POLSKONE czy tez STOLARKI WOLOMIN jak i kazdego innego producenta bazujacego na MDF-ie sa z winy MONTAZU !!!!!
    Montaz, montaz i jeszcze raz montaz!!!! sie klania
    tego typu drzwi montuje sie ZAWSZE po wykonaniu wszystkich prac na budowie. Realnie sciany musza byc juz wykonczone, pomalowane, wysuszone pomieszczenia, podogi na tip-top
    A jak sa montowane?
    Szkoda gadac
    Marcin z Pomorza - na 100% MDF w oscieznicy spuchl gdyz wody dostal i dlatego otworzyc sie nie mogl
    Jeszcze raz powtorze - MONTAZ !!!! a nie drzwi
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

Strona 1 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony