dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 146
  1. #41

    Domyślnie

    Mam zamontowane dwie sztuki drzwi Porty model DECOR. Montażysta sam mi doradził aby nie brać drzwi na konstrukcji plastra miodu, tylko na płycie wiórowej otworowej. Zalety tych drugich, to sztywniejsza konstrukcja, są cichsze. wada; nieznacznie cięższe. Mam również drzwi wejściowe Opal plus. Jestem zadowolony z użytkowania tych drzwi.
    Zapraszam do skorzystania z DropBoxa czyli dysku w chmurze. Za free otrzymujesz 2GB dysku w chmurze a korzystając z linku polecającego dodatkowo 0,5GB
    Link polecający: http://db.tt/s2XP93Hh

  2. #42

    Domyślnie

    Odradzę portę i ja, mam ją niestety ponad 5 lat i wyglądały dobrze tylko w salonie przed kupnem.

    Blok z lat 60tych, drzwi w zasadzie wiszą aby wisieć, trzy szt poza wiszeniem nieużywane, używane 2 szt z łazienkowe, jeden tunel bez drzwi i wejściowe do mieszkania. Łazienkowe wygięły się w piękny łuk już po kilku miesiącach, po czym wzorowo obwisły i gdyby nie poprawki i 0,5cm podcięcie to nie miałbym w tym miejscu paneli :/
    W pozostałych drzwiach NOTORYCZNIE odklejają się okleiny w różnych miejscach, najbardziej oczywiście na wałeczkach trzymających szyby. Wejściowe zwis totalny, choć powoli stal progu ustępuje i chodzą coraz lepiej, za kilka lat będzie bajka Tunel ma co chwilę inną parabolę zamiast prostych.
    Padły też dwa zamki, jeden w używanych łazienkowych (sprężynka w zamku, to jeszcze mogę zrozumieć) i w nieużywanych pokojowych (języczek notorycznie zapada się wgłąb zamka)
    Moim zdaniem to dużo za dużo jak na "firmowy" montaż i praktycznie nieużywanie drzwi, co by było gdyby je eksploatować jak w biurze...

    Wydałem masę kasy za poprawiany w kółko gwarancyjnie bubel, nigdy więcej i każdemu szczerze odradzam.

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Amorphis. Niewiarygodne co piszesz. Sprzedaję Portę i nie miałem takich problemów. Ile lat temu je kupowałeś? I czy to na pewno Porta??

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Amorphis. Niewiarygodne co piszesz. Sprzedaję Portę i nie miałem takich problemów. Ile lat temu je kupowałeś? I czy to na pewno Porta??
    Jeżeli jeszcze nie miałeś "przyjemności" prostować za radą serwisu Porty drzwi poprzez położenie na noc worka cementu na podparte na kobyłkach drzwi to się ciesz chłopie

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    wyrazy współczucia ale ...tanie drzwi wewnątrzlokalowe ( 200 - 700 PLN/skrzydło) tak mają. W ogóle co tanie to lipa.
    Porządne drzwi wewnątrzlokalowe zaczynają się od 1500 PLN/skrzydło.

    Tanio kupujesz 2x remontujesz.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Charlie - a kto CI w to uwierzy? Swoja drogą kiedyś montowałem PORTĘ, mało tego mam nawet ich certyfikat (a co ) na montaż ich wyrobów ale.... no właśnie, ale. Robią naprawdę dobre drzwi ale dla wielu już za drogie - a masówka... no cóż Londyny i Wiednie są jakie są i nie należy się spodziewać że za cenę malucha kupi się Peugeota bo Mercedesa to już można zapomnieć, nie ten adres
    (subiektywna ocena Jareko - każdy może mieć inne obserwacje)
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  7. #47
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kotek999
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    ja mam drzwi Porty od ponad roku i jestem zadowolona, bez problemu - raz mieliśmy regulację i wystarczył jeden telefon, a Panowie już byli.

    Pozdrawiam
    i polecam

    Natomiast nie polecam Firmy Stolbud Włoszczowa, ale to w osobnym wątku już dzisiaj

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie miałem. Nie żyję z drzwi ani z tej firmy, ale.. póki co mam raczej pozytywne wrażenia z serwisu. Potrafili uznać rzeczy "do odrzucenia".
    Może dlatego, że sprzedaję wyłącznie drzwi wewnętrzne i staram sie nie łamać podstawowych regół, może dlatego że większość drzwi któe sprzedaję uzbrajam w płytę wiórową.. Może to kwestia farta.
    I póki co - raczej jestem na "tak".

    A skrzydło za 1500zł? Niewiele może sobie na takie pozwolić. Nie uważam, że będzie ono wyraźnie lepsze konstrukcyjnie - w takiej sytuacji producent zarabia tyle, ze moze sobie pozwolić na wymianą na nowe. To moje zdanie.

  9. #49

    Domyślnie

    A co możecie powiedzieć o drzwiach Porta -Frezowane- bo się do takowych przymierzam - choć widziałam tylko na zdjęciu. Ktoś ma ? MOże coś napisać?
    pozdrawiam - szczególnie Fina - dzięki za dotychczasową pomoc- choć jak widzisz cały czas bujam sie z drzwiami wewnętrznymi

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ojej? a sądziłem że jestes juz "po"! Mnie właśnie dopadł szczyt sezonu i kompletnie nie mam czasu na szersze dyskusje

    Przy frezowanych musisz wiedzieć, że owe frezy są dość delikatne i nie zawsze będzie je dobrze widać na skrzydłach. Dobrze by było je zobaczyć wcześniej na żywo.

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zbyszek99

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Zakupiłem do swojego nowego mieszkania drzwi Porta Koncept, estetycznie wyglądaja, i przystępna cena. Jak to mówią pożyjemy zobaczymy, jak narazie z żoną jestesmy zadowoleni.

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ulusia

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Powiem wam szczerze, że jestem zdziwiona wieloma opiniami na nie dla Porty. Być może wynika to z faktu, że tych drzwi sprzedaję się bardo dużo. Ja mam dobre doświadczenia z tą firmą. Na zakup 4 sztuk wewnętrznych namówił mnie zresztą kolega, który ma je u siebie ponad 5 lat. I jeszcze jeden plus dla Porty za serwis, który ostatnio uruchomili. www.e-porta.com.pl Bardzo przyjemne i pożyteczne narzędzie do wybierania drzwi.

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Porta sięgnęła marketingowego dna (patrz ostatnie dwa posty). Jest aż tak źle, że jakiś ignorant zleca "marketing szeptany" totalnym amatorom?

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Porta sięgnęła marketingowego dna (patrz ostatnie dwa posty). Jest aż tak źle, że jakiś ignorant zleca "marketing szeptany" totalnym amatorom?
    A może to naprawdę zadowoleni kienci? Ja mam od kilku lat dwoje drzwi Porty i też jestem zadowolony. I szczerze polecam, bo przecież tego dotyczy ten wątek...

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Wojtku,
    czasem inicjatywy reklamy są oddolne.
    Myślę że dla takich firm jak Porta jedna czy dwie opinie na plus czy minus nic nie znaczy - przy ich skali produkcji.
    Poza tym duże firmy z regóły mają gdzieś opinie internetowe.

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ulusia

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Porta sięgnęła marketingowego dna (patrz ostatnie dwa posty). Jest aż tak źle, że jakiś ignorant zleca "marketing szeptany" totalnym amatorom?
    Ignorant to człowiek, który wyciąga wnioski na podstawie jednego komentarza i wietrzy spisek w każdym słowie. Pewnie masz do tego prawo, umieściłeś tyle postów na tym forum. Mój problem polega na tym, że swój pierwszy wpis napisałam nie zgodnie z myślą wyznawaną przez Twoją osobę. Czy ty jesteś naprawdę tak przewrażliwiony i nie uznajesz, że komuś taki serwis naprawdę mógł się spodobać?? Daj ludziom trochę więcej przestrzeni do wypowiedzi i nie zachowuj się jak mały komunista.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    To e-porta to po prostu sklep internetowy? Aha.. a jakie dają w nim rabaty?
    Fakt, serwis może się podobać, ale mam wrażenie, że znaczna część Klientów nie mogłaby się w nim swobodnie poruszać, bo dobranie właściwych ościeżnic do ściany to czasem maly problem
    Ulusia,
    w naszej poskiej naturze nie leży chwalenie a narzekanie, stąd każdy pozytywny głos jest podejżany ))

  18. #58

    Domyślnie

    alea iacta est
    zamówiłam drzwi porta - duuuzo.
    Mam nadzieję,ze nie będę żałować.Nie mam już siły szukać dalej.Ta wykończeniówka - wykańcza :P.
    NA minus powiem tylko tyle-że nie dostałam żadnej umowy :(.Skasowali zaliczkę na kilka tysięcy złotych -dobrze,ze chociaż mam fakturę :P.
    Na "gębę " termin za ok. 6 tygodni- wiem sama się podkładam - ale z drugiej strony akurat przy tych drzwiach tak mi się nie śpieszy - mam nadzieję,ze nie będą baaaardzo nieterminowi. W firmie powiedzieli ,ze tak jest u nich przyjęte i koniec :( - nie wiem czy to stała praktyka Porty czy też akurat u tego dealera.
    Napiszcie mi jeszcze jak to jest ze szczeliną wentylacyjną. W katalogu widnieje - a podobno w programie Porty -nie da się jej zamówić.Jak zrobić , aby prawidłowo działała wentylacja- czy 1,5 cm prześwitu pod drzwiami wystarczy? - oczywiście dla pomieszczeń suchych.Dla łazienki zamówiłam podcięcie wentylacyjne- i szczerze powiem tez się zastanawiam czy będzie wystarczające. Nie wiem jak duże jest to podcięcie ?-na wysokość i szerokość .Na stronie Porty nie znalazłam żadnego rysunku technicznego -a w sklepie nie mieli co pokazać.

  19. #59

    Domyślnie

    A może lepiej wycofać się z tego podcięcia i jednak zamontować kratkę wentylacyjną? Tu przynajmniej napisali ,ze spełnia wymagania prawa budowlanego dla wentylacji łazienek

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewadora Zobacz post
    NA minus powiem tylko tyle-że nie dostałam żadnej umowy .Skasowali zaliczkę na kilka tysięcy złotych -dobrze,ze chociaż mam fakturę .
    Na "gębę " termin za ok. 6 tygodni- wiem sama się podkładam - ale z drugiej strony akurat przy tych drzwiach tak mi się nie śpieszy - mam nadzieję,ze nie będą baaaardzo nieterminowi. W firmie powiedzieli ,ze tak jest u nich przyjęte i koniec - nie wiem czy to stała praktyka Porty czy też akurat u tego dealera.
    To jest umowa na usługę budowlaną na VAT 7%? Jeżeli tak to forma pisemna jest konieczna. Ale to nie ja będę się przed US gimnastykował

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony