dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...
    Z gazem zgadzam się bo ściany czyste itp. tylko ,że potraw np. typu wok nie zrobisz. Płyta zawalista.
    co do wok'a to pora uzupełnić wiedzę , mnie trochę zastanawia , czy przygotowanie potraw na tak dużym 'garze' (łączonych polach) nie spowoduje właśnie ubrudzenia okolic poza płytą .



    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Szukam informacji o trwałości płyt indukcyjnych. Podzielcie się doświadczeniami.

    Moja płyta "Mastercook I4DE84S" 90cm, odmówiła posłuszeństwa na dwóch polach, po 7 latach użytkowania. Zastanawiam się czy to dużo, czy mało?

    Dałem do naprawy, po wymianie kilku części (200zł) płyta zaczęła działać, jednak podczas testu w serwisie usterka wystąpiła ponownie. Mam zagwozdkę - czy inwestować dalej, czy myśleć o zakupie nowej? Jeśli tak, to jaką markę obecnie warto kupić?

    Załącznik 433920
    Bosh, prawie 10lat i używana dosyć intensywnie. Ale sąsiadowi używana dużo mniej taka sama padła 2 razy. Raz zrobiona na gwarancji przy drugiej usterce wywalił i kupił nową.
    Wiec nie ma reguły.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Od trzech lat używamy Bosh-a. Jak do tej pory, odpukać indukcja działa bez zarzutów.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  4. #24

    Domyślnie

    Faktycznie płyty Bosha są bardzo dobre.

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał Brunoxp Zobacz post
    Tez Teka IRS 643 i tez 10 lat. Jest na tyle fajna że zabraliśmy ją z mieszkania do nowo wybudowanego domu. .
    W mieszkaniu 7 lat Teka IR 641, bez zarzutu i awarii.
    Po przeprowadzce do domu kupiliśmy jakiegoś Elektroluxa.
    Żałuję, że nie zabraliśmy z mieszkania. Myślałem, że po co taką starą ehhh.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony