dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 35 z 55
Pokaż wyniki od 681 do 700 z 1091
  1. #681
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Czyli domniemam ,że Zdanie oznajmujące t/z wg. ciebie rezonansem się w Polsce nie leczy ? Wracając do twojej cewki by zaistniałą na naszym rynku powinna spełniać wiele rozporządzeń zgodnych z przepisami i literami prawa . Powinna mieć stosowne certyfikaty z normami obowiązującymi w UE . to ostatnie jest odpowiedzią do czego się dąży by być przewidywalnym ale czy na pewno w twoim przypadku. Własnie czy w twoim przypadku chcesz ten proceder robić legalnie? .
    Brak wiedzy, czy..... CE mogę kupić jutro za 500 zł. Nic więcej nie potrzeba. By legalnie sprzedawać cewki Miszyna. Czy aparat do napromieniowania raka leczy, czy chemia-terapia raka leczy? Nie samo słowo terapia załatwia wszelkie wątpliwości. Więc cewki Miszyna to też terapia i o tym pisałem, żadna cewka ci nerki nie przewróci ani nie wyleczy na raz dwa. Urządzenia biorezonansu co masz w zasięgu działają na częstotliwościach poniżej 200 kH. A badania Miszyna i jego naśladowców dowodzą, że najlepszy i przewidywany efekt leczniczy zaobserwowany na częstotliwościach 285-305 kH. Tylko i wyłącznie w trybie "impłozia". Dalsze częstotliwości mają wymierne skutki aż do 800kH, bo wtedy rezonans zaczyna oddziaływać na komórki rodzime organizmu. Ponad to częstotliwość poniżej 50 kH coś tam też nie halo ale to mnie nie interesowało więc nie wiem co i jak. A widzę, że aparaty które masz w zasięgu ręki działają właśnie poniżej tych częstotliwości. Więc nawodnienie rynku urządzeniami które nie działają ma takie skutki, że nie myślisz i idziesz do apteki.

  2. #682
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Patelnia Ci się popsuła?
    Pogorszyło Ci się?
    Współczuję...

    Adam M.
    Na głupie pytania głupia odpowiedź . TAK!!! . TAK !!! . NIE!!!.

  3. #683
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Na głupie pytania głupia odpowiedź . TAK!!! . TAK !!! . NIE!!!.
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Myślę ,że wyczerpałeś swój znikomy aplauz. Wszystko zostało już powiedziane.Zwyciężyłeś bezkonkurencyjnie w swojej produkcji i zostałeś niepisanym jak dla mnie malkontentem.
    unde venis et quo tendis

  4. #684
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Pewnie tez czujecie się zarąbiście i energia was rozpiera z powodu pięknej pogody! Nie sądzę, że tak mi naładował życiodajny sinus, przecież to tylko kawałek drutu. Herbata na wodzie którą napromieniował życiodajny sinus smakuje jakoś inaczej, bardziej barwniej? siema

  5. #685
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Właśnie robię herbatkę, leję wodę do czajnika z dzbanka co stał dobę na torze i szczęka mi opada, z wody wytrącił się kamień. Raczej nie mamy kamienia we wodzie. Muszę to jeszcze zweryfikować.

  6. #686
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Nie...
    d7d nigdy ze zrozumieniem tekstu nie czytał.
    Nie umie.
    Dobrze, ze tu jest, bo można się z czegoś pośmiać!

    Podmiot, orzeczenie, określenia...
    (rozbór zdania)
    To jest mu obce.
    Przypiepsza się jak pies sołtysa.
    A czasem... zglasza do banowania!
    Takie facio małe...
    Mysleć mu się nie chce, bo i po co?

    Adam M.
    Czego nie rozumiesz z tego co napisałeś?
    Nadal twierdzisz że 390 tys. $ to są kolosalne pieniądze czy tylko bezmyślnie kopiujesz tekst ?
    Nie ma na świcie takiego mądrego który by chciał leczyć ludzi wydając marne 390.000 USD zarabiając na tym kokosy?

    Wiem... wszystko jest spiskiem.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #687
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    No i mamy kolejny przykład talentu niezrozumienia.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  8. #688
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    OK. Wytłumacz więc swój punkt widzenia.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #689
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    OK. Wytłumacz więc swój punkt widzenia.
    Tobie się nie da nic wytłumaczyć. Jego punkt widzenia jest znany bardzo szerokiemu gremium FM. Twój niestety choć bardzo koloryzowany taki typowy zaczepny. Jak to jest u ciebie. Nic nie wiesz , a wiesz wszystko. Nie ma cie tu , a nagle jest ciebie pełno.. Zaklinasz rzeczywistość niczym nie argumentując. Z kim ty chłopie walczysz? No na pewno nie z Adasiem. . Autora zapewne nie interesują twoje odniesienia do punktu widzenia. Już ci to tłumaczyłem i nawet przykładowo założyłem wątek - topik.

  10. #690
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Dla Ciebie 390.000 $ za urządzenie leczące prawie wszystko jest kolosalną kwotą?
    Czego Ty nie rozumiesz?
    Dlaczego znowu odpowiadasz nie pytany?
    Jesteś adwokatem "Adasia" ?

    Twoje posty mają za zadanie sianie fermentu i tworzenie zadymy.
    A później użalasz się jak małe dziecko.


    Niczego nie tłumaczyłeś bo, moim zdaniem, nie posiadasz takich zdolności do tłumaczenia czegokolwiek.

    PS Jesteś z "Adasiem" na Adaś ?
    Gratuluję Adamowi M.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #691
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Dla Ciebie 390.000 $ za urządzenie leczące prawie wszystko jest kolosalną kwotą?
    Czego Ty nie rozumiesz?
    Dlaczego znowu odpowiadasz nie pytany?
    Jesteś adwokatem "Adasia" ?

    Twoje posty mają za zadanie sianie fermentu i tworzenie zadymy.
    A później użalasz się jak małe dziecko.


    Niczego nie tłumaczyłeś bo, moim zdaniem, nie posiadasz takich zdolności do tłumaczenia czegokolwiek.

    PS Jesteś z "Adasiem" na Adaś ?
    Gratuluję Adamowi M.
    Mogę z nim być na P.Adam ale co to zmienia. Do pięt mu nie dorastasz w tych swoich ideologiach i to zresztą w większości pytających. Wymyślasz jakieś bzdury i powtarzasz jak mantrę zaciągnięte od kogoś sformułowania.

  12. #692
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    ...
    W 1934 roku zaprosił wszystkich liczących się Ameryce onkologów na pokazową sesję, w której naświetlił dużą grupę pacjentów zdiagnozowanych jako przypadki beznadziejne. Po 90-ciu dniach zabiegów 86.5% pacjentów zostało całkowicie wyleczonych, a po dalszych czterech tygodniach pozostałe 13.5%. Wiadomość rozeszła się błyskawicznie po amerykańskim (i nie tylko) świecie medycznym i Rife zaczął masowo przyjmować pacjentów. W latach do 1939 roku wyleczył ok. 10 tysięcy ludzi chorych na dotąd nieuleczalne choroby. Stał się głośny. Pisały o nim gazety.

    https://igya.pl/polecana-literatura/...alny-naukowiec

    MIKROSKOP:
    W Niemczech istnieje firma , która produkuje mikroskop o zasadzie działania opartej na wynalazku Rife'a. Jednak koszt tego mikroskopu jest kolosalny (390 tys $). Pięć z jego oryginalnych mikroskopów przetrwało do dziś – jeden z nich znajduje się w londyńskim muzeum.

    To są fakty.
    Ale jak ktoś po prostu WIE - to tym gorzej dla faktów!

    Adam M.

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Nie łapiesz...
    Metoda była "z księżyca". Znalezli takich "co im już nic ani nie pomoże ani nie zaszkodzi" i "pozwolono" mu ich poleczyć.
    No i... WSZYSTKICH wyleczył!
    No to od razu byli w szoku i... zabrali się do udupienia faceta.
    Normalka...
    Leczyć raka za 5,50zł / szt. ?
    Toż to bandytyzm finansowy!
    Tak nie można!
    Ich trzeba LECZYĆ a nie wyleczać! DŁUGO! No, nie tanio i aż do smierci!
    Czego nie rozumiesz?!

    Adam M.
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Mogę z nim być na P.Adam ale co to zmienia. Do pięt mu nie dorastasz w tych swoich ideologiach i to zresztą w większości pytających. Wymyślasz jakieś bzdury i powtarzasz jak mantrę zaciągnięte od kogoś sformułowania.
    Te "bzdury" o których piszesz to jest tekst Adama M. zwanego przez Ciebie "Adasiem".
    Nie potrafisz nawet przeczytać tego co Adam M. napisał.

    To Adam pisał o 100% wyleczonych (96,5%+13,5% = 100%) ludzi w beznadziejnych przypadkach.
    To Adam M. napisał o kolosalnym koszcie 390 tys. $.

    Wyjątkowo masz rację. Adam M. napisał bzdury.
    Powielił te bzdury z internetu. Nie sądzę aby sam to wymyślił lub przebadał.
    Chciałeś (kolejny razu) uderzyć w mój tekst a uderzyłeś w tekst napisany przez Adama M.
    Może Tobie wybaczy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #693
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Sory, że się wtrącam, ale tego nikt z FM nie napisał, to są ogólnie dostępne informacje w różnych językach. Brakuje tam jeszcze kawałka w którym piszą, że: Rife rzucił wyzwanie do lekarzy i 25 z nich wysłało do Rifa beznadziejne przepadki.

  14. #694
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    d7d taki już jest...
    Ma na drobne wydatki 390 tys $ ale nie na tyle ludzkość lubi, aby sobie taki kupić i ludziom GRATIS pomagać.
    Dla mnie 390 tys $ to naprawdę spora suma.
    Inaczej jest, jak ma to być kredyt obrotowy w wytwórni kapsli do piwa.
    Potrzeba ich tyle po jakie 2 grosze sztuka - ze MUSI z ciągu kwartału się zwrócić!
    Ile obserwacji TAKIM mikroskopem jest potrzebne? W jakim czasie?

    Lubię jak mnie nazywają w formie zmiękczonej.
    Nie lubię dyskusji z nienaprawialnymi idiotami.
    Wolno mi?

    Jak rozumiem - skoro informacje o metodzie i sposobach jej weryfikacji (obserwacja "live" w tym mikroskopie) są jawne i opisane wielokrotnie na łamach wielu gazet to...
    d7d wezmie się za ten biznes i uruchomi te drobniaki aby sobie taki mikroskop kupić.
    Potem poleczy ludzi za free i będzie LEPSZY od nas!
    Albo...
    Tak jak wszyscy przeciwnicy Rifea zaleci bardzo drogą chemię, naswietlania, piguły codzienne...do samej śmierci pacjenta.
    Ale...
    Stawiam na to - ze NIC NIE ZROBI!!!
    Bo?
    Bo to takie forumowe ględzidło. Czepia się jak pies sołtysa gdzoie może aby zabłysnąć.
    Mocy sprawczej nie ma.
    Nie kuma że - chcieć - to móc!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  15. #695
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    d7d taki już jest...
    Ma na drobne wydatki 390 tys $ ale nie na tyle ludzkość lubi, aby sobie taki kupić i ludziom GRATIS pomagać.
    Dla mnie 390 tys $ to naprawdę spora suma.
    ...
    d7d wezmie się za ten biznes i uruchomi te drobniaki aby sobie taki mikroskop kupić.
    Potem poleczy ludzi za free i będzie LEPSZY od nas!
    ...
    Dla Ciebie 390 tys. $ to spora suma , tak jak dla większości ludzi w Polsce. Także dla mnie.
    Więc nie picuj swoje przemądrzałego sposobu odpowiedzi.

    390.000 $ x 4,00 PLN = 1.560.000 PLN.
    Tym urządzeniem leczysz np. dwie osoby dziennie.
    Sądzisz że nie ma ludzi którzy za skuteczne wyleczenie z choroby nowotworowej nie zapłacili by np. 10.000 PLN ??
    50 tygodni po 6 dni x 2 osoby x 10.000 PLN = 6.000.000 PLN (liczby przykładowe z sufitu).
    Po pół roku zainwestowane pieniądze zwracają się (łącznie z kosztami obsługi) a przez następne pół roku możesz odłożyć na zakup kolejnego "urządzenia".

    Ja się za ten interes nie wezmę bo nie mam w zwyczaju oszukiwania ludzi i kasowania z nich ciężkich pieniędzy za czcze obietnice.

    Ty śmiało możesz spróbować. Weź kredyt i działaj.
    Mocy sprawczej nie ma.
    Nie kuma że - chcieć - to móc!
    DZIAŁAJ A NIE WIECZNIE GADAJ...
    Takie czcze obietnice to twoja specjalność.
    Nie tylko w tym dziale.
    Twój "wynalazca" wyleczył całkowicie 100% pacjentów.

    REWELACJA. ALE DLA IDIOTÓW.

    Działaj, świat czeka na skuteczne sposoby leczenia chorób nowotworowych.
    Marnujesz się!
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #696
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Ile razy można pisać, że nie rozumiesz co czytasz?
    Sprubuj jeszcze raz, potem znowu, znowu...
    Zrozumiesz za którymś razem. Mam nadzieję.
    Na razie jednak... ciężko Ci idzie rozumienie tekstu.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  17. #697
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Ile razy można pisać, że nie rozumiesz co czytasz?
    Sprubuj jeszcze raz, potem znowu, znowu...
    Zrozumiesz za którymś razem. Mam nadzieję.
    Na razie jednak... ciężko Ci idzie rozumienie tekstu.

    Adam M.
    Nie masz argumentów to piszesz swoje puste teksty..
    Nie rozumiesz, że potrzebujący ludzi by wydali 1.000.000 $ na urządzenie który by ich wyleczyło.
    Tego nie pojmujesz.

    Nie rozumiesz tego ?
    Brak zdolności poznawczych i logicznego myślenia.
    Spróbuj, spróbuj i znowu spróbuj.
    Są zachowane modele (może nawet "działające"), są tysiące bogatych ludzi którzy by bardzo chętnie na tym kupę kasy zarobili ale nie robią.

    Pomyśl dlaczego.
    Spróbuj pomyśleć.

    DZIAŁAJ A NIE WIECZNIE GADAJ...

    Jedno zrozumiałem: Wg Ciebie wszystko jest spiskiem
    Zachłanne koncerny (a takie są) i lekarze nie pozwalają na stosowanie tej,poniekąd Twojej, rewelacyjnej metodzie leczenia ludzi.

    PS Ile można pisać, że głupoty piszesz?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  18. #698
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    To może Ty wydaj taką kasę i bierz się do leczenia tych, którzy potrzebują, bo jak piszesz - jest to złoty interes!
    Wszystko jest opisane, wiadomo co robić, jak...
    CZEMU się za to nie bierzesz?

    - Bo nie wierzysz, ze działa? A czemu nie sprawdzisz? Przecież to jakieś grosze są za ten mikroskop, jak tu wypisujesz...

    Inni mają to samo...
    Brak kasy na mikroskop i niemożność zbudowania go po kosztach. Rife sobie zbudował, bo umiał.
    Koncerny gdzie indziej kasę widzą to w to nie wchodzą (lub o tym nie mówią).
    Bardzo łatwo dla udowodnienia swoich "racji" dysponujesz cudzą kasą.
    Zadysponuj własną dla udowodnienia tego, co twierdzisz.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  19. #699
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Ja tam nie wiem o czym wy tak w ogóle rozmawiacie? Dziś nie ruszam z kanapy więc jak skumam co do czego to też coś napiszę A no właśnie jeszcze jedna cegła w ogródek sprzymierzeńców Zostałem uziemiony z powodu grypy żołądkowej. Rewolucja w brzuchu zaczęła się od wczoraj, więc obłożyłem się cewkami i to blokuje na jakiś czas te cholerstwa. To znaczy, że dopóki mam cewki na brzuchu to mam święty spokój, wystarczy gdzieś odejść i zaczynają się burczenia Skąd właściwie wiem że to grypa rządkowa? Bo córka od rana wymiotuje.
    A to mi się podoba: "Leku na grypę żołądkową nie ma" co za średniowiecze! od 5 lat istnienia cewek Miszyna grypa leży

  20. #700
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    To może Ty wydaj taką kasę i bierz się do leczenia tych, którzy potrzebują, bo jak piszesz - jest to złoty interes!
    Wszystko jest opisane, wiadomo co robić, jak...
    CZEMU się za to nie bierzesz?

    - Bo nie wierzysz, ze działa? A czemu nie sprawdzisz? Przecież to jakieś grosze są za ten mikroskop, jak tu wypisujesz...

    Inni mają to samo...
    Brak kasy na mikroskop i niemożność zbudowania go po kosztach. Rife sobie zbudował, bo umiał.
    Koncerny gdzie indziej kasę widzą to w to nie wchodzą (lub o tym nie mówią).
    Bardzo łatwo dla udowodnienia swoich "racji" dysponujesz cudzą kasą.
    Zadysponuj własną dla udowodnienia tego, co twierdzisz.

    Adam M.
    Znasz rachunek prawdopodobieństwa? Może trak a może nie.
    Ty piszesz że to jest złoty interes.
    Ja piszę, że gdyby to działało to byłby złoty interes.

    Nie umiesz czytać ani myśleć ze zrozumieniem.
    Nie tylko w tym temacie.

    Nie skonstruuję takiego mikroskopu który "lecz' bo
    1. nie wierzę w jego lecznicze działanie
    2. 390.000 USD to nie są mikroskopijne pieniądze za coś co nie działa.

    Ty w to wierzysz i innym tą wiarę w cudowne uleczenia wmawiasz więc
    NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZu od ZAWSZE
    zorganizuj zbiórką, postaraj się o grant lub poproś Putina i pomagaj ludziom w praktyce a nie w forumowej "rzeczywistości".

    Zdecyduj się czy 390 tys. USD to są kolosalne pieniądze czy mikroskopijne.

    Wg mnie: to są nie są kolosalne ale duże na budowę urządzenia które nie miało by leczyć ale mikroskopijne na budowę urządzenia który by miało leczyć.
    Proste? Ale nie dla Ciebie.
    Na świecie jest dużo ludzi którzy mają kasę i by ją chętnie pomnożyli licząc na kolosalne zyski z takiego urządzenia.
    Dla Ciebie jest to za trudne do zrozumienia bo żyjesz w swoim zamkniętym świecie.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 35 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony