dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 41
Pokaż wyniki od 801 do 807 z 807
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    d7d

Domyślnie

Sinus zastępuje też wodę w WC?

Dlaczego wykształceni i inteligentni wierzą w pseudonaukowe bzdury i teorie spiskowe ?
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ... człowiek racjonalny, rozsądny, inteligentny jest w stanie z przekonaniem gadać albo nawet robić kompletne bzdury ...
    dr hab. Andrzej Dragan

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pkorol

Kod pocztowy
    31-321

Domyślnie

Witam, ponieważ temat został strolowany przez reptiloidy którym zależ żeby wy korzystali ze szpitali i aptek i w żadnym wypadku nie leczyli się własnoręcznie zrobionymi biorezonansami, przeniosłem wszystkie najważniejsze informacje na: http://www.cheops4.org.pl/cheos/view...hp?f=53&t=2635
    Na tym forum reptiloidy mają szlaban, co mnie niezmiernie cieszy

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar niktspecjalny
    Kod pocztowy
    24-224
    Dzielnica
    Kępa
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

Domyślnie

Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Witam, ponieważ temat został strolowany przez reptiloidy którym zależ żeby wy korzystali ze szpitali i aptek i w żadnym wypadku nie leczyli się własnoręcznie zrobionymi biorezonansami, przeniosłem wszystkie najważniejsze informacje na: http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=53&t=2635
    Na tym forum reptiloidy mają szlaban, co mnie niezmiernie cieszy
    Super. Masz spokój. Nikt ci nie zrzędzi za uszami.
    Istnieje zło, które mi nie szkodzi ,jak i dobro ,które mi nie służy.
    Leonardo da Vinci

Bo nigdy, przenigdy, nie powinieneś przepraszać za to, że po prostu jesteś sobą.
    Odpowiadam za to co powiedziałem ale nie za to co zrozumiałeś.
    ktoś dla ciebie
    Dom z 2007 r .185 m2 ,kub 850 m3 ,z podd.uż. ocieplonym 15 cm , z porothermu 35 cm.Całość tutaj tutaj

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pkorol

Kod pocztowy
    31-321

Domyślnie

Witam,siostrzeńcem siostrzeńcem Pawła. Byłem bardzo sceptyczny na początku co do działania tego wynalazku ale bardzo się zdziwiłem po kilku testach na sobie i mojej dziewczynie. Ja osobiście nie potrzebowałem bardzo użycia cewki jednak zdecydowanie odczuwałem więcej energii po chwilowym używaniu, natomiast dziewczyna często skarżyła się na ból głowy przez co dałem jej z ciekawości cewkę i kazałem trzymać na głowie, co ciekawe ból ustąpił i ulga utrzymała się kilka dni, oczywiście obyło się bez tabletek.Właśnie testuję reprinter i jeszcze inaczej działa co czuć! Polecam sprawdzić na sobie, na pewno nie zaszkodzi.

Lider FORUM (min. 2800)
    Bertha

Kod pocztowy
    58-000

Domyślnie

Jak to ujął #802 na swojej nowej kazalnicy i na #804:
    "...natomiast dziewczyna często skarżyła się na ból głowy przez co dałem jej z ciekawości cewkę i kazałem trzymać na głowie, co ciekawe ból ustąpił i ulga utrzymała się kilka dni".

Ciekawe gdzie w podręczniku Kamasutry są opisane takie fig-ury

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pkorol

Kod pocztowy
    31-321

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pkorol

Kod pocztowy
    31-321

Domyślnie

« Ответ #1337 : 21.03.2017, 00:42:45 »
    Стоит
    положить катушку на грудь и через некоторое время ты уже засыпаешь.Много лет жена мучилась с кишечником -прошло,а сколько денег истрачено на колоноскопию, УЗИ, тамографию. ТМА избавился от грибка ногтей на ногах,простатите. Удивительное дело,но от седых волос на
    груди осталась полоска в сантиметр,остальные почернели. Почернели и волосы на ногах моего приятеля, регулярно приходившего лечить свою
    запущенную травму. И это не полный перечень заболеваний. Ну и в конце могу сказать,что люмпен ,катящий бочки на Мишина - это просто
    желчные завистники,хающие всех и вся!

Strona 41 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia