dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 20
Pokaż wyniki od 381 do 386 z 386
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pkorol

Kod pocztowy
    31-321

Domyślnie

Ja się na tym nie znam bo mnie to nie dotyczy. Jak usłyszałem tak przekazałem. Jeżeli rezygnujesz z leczenia, to rezygnujesz i z zasadności "chorobowych"-jakoś tak. Jeżeli masz 55 lat i masz raka, to jesteś chory a kto opłaca chorobowe, NFZ? A po nie udanej chemii daje rentę? A po nie udanej terapii u Pana Zieby?
    Z innej beczki, syn miał złamaną rękę, trzeba było dostarczyć mnóstwo dokumentów by otrzymać ubezpieczenie, gdybym "poskładał, rękę mu Pan Zieby, to ubezpieczenia brak, bo niema papierów Był uszczerbek na zdrowiu czy nie?
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; Wczoraj o 23:57

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar fotohobby
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

Domyślnie

Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Ja się na tym nie znam bo mnie to nie dotyczy. Jak usłyszałem tak przekazałem. Jeżeli rezygnujesz z leczenia, to rezygnujesz i z zasadności "chorobowych"-jakoś tak.
    Przeczytaj swoj poprzedni wpis i pokaż, gdzie pisałeś o rezygnacji z konwencjonalnego łeczenia ?
    Napisałeś wyraźnie:
    Lekarz mówi tak, jeże Pan pojedzie do znachora to straci rentę, bo tego cudotwórstwa NFZ nie uznaje!
    Co jest, jak większość Twoich wpisów tym temacie, piramidalną bzdurą.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; Dzisiaj o 07:06

Domyślnie

Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Z innej beczki, syn miał złamaną rękę, trzeba było dostarczyć mnóstwo dokumentów by otrzymać ubezpieczenie, gdybym "poskładał, rękę mu Pan Zieby, to ubezpieczenia brak, bo niema papierów Był uszczerbek na zdrowiu czy nie?
    Każdy może poskładać złamaną rękę. Jeden lepiej a drugi gorzej.
    Nie musi być Zięba.
    Zięba składa kasę a nie złamane ręce.

Odszkodowanie z ubezpieczenia szkolnego – jak zgłosić szkodę?

Szkodę ze szkolnego ubezpieczenia NNW można zgłosić za pomocą formularza elektronicznego przez internet, przez telefon, listownie lub osobiście w oddziale towarzystwa. Często stosowaną formą jest forma pisemna, ponieważ szkoły dysponują papierowymi drukami zgłoszeń. Wszystkie rodzaje zgłoszeń polegają na udzieleniu podstawowych informacji dotyczących zdarzenia, takich jak:
    data, okoliczności i przebieg zdarzenia
    dane osoby zgłaszającej
    numer polisy, z której zgłaszana jest szkoda
    dane poszkodowanego
    informacja na temat następstw wypadku i przebiegu leczenia

Rocznica 4 czerwca 1989 r - 30 lat Wolności
    Dlaczego wykształceni i inteligentni wierzą w pseudonaukowe bzdury i teorie spiskowe ?
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ... człowiek racjonalny, rozsądny, inteligentny jest w stanie z przekonaniem gadać albo nawet robić kompletne bzdury ...
    dr hab. Andrzej Dragan

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pkorol

Kod pocztowy
    31-321

Domyślnie

Nu tak "chemia" i Pan Zieby nie synchronizują się. Uprzedzałem że piszę tu same brednie i czytanie moich tekstów przez kolegę i kolegopodobnych jest szkodliwe wręcz nie bezpieczne dla zdrowia. Ludzie piszą, że zaczynają rozumieć Miszyna po czterech latach słuchania jego lekcji. A co dopiero w Polce, nie sądzę że zostanę zrozumiany, bo nawet takiego nazewnictwa tej technologii brak. Więc jak zrozumieć coś co dopiero jest nazywane?" Najpierw było słowo ....."

Lider FORUM (min. 2800)
    Bertha

Kod pocztowy
    58-000

Domyślnie

Najpierw było wielkie "Bum" a dopiero wiele, wiele lat później słowo "O murwa kać ! A co to tak je.ło?"

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar fotohobby
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

Domyślnie

Zrób coś pozytcznego dla świata, dla Polski, dla NFZ, nawin kilkanascie cewek i ofiaruj je najblizszemu szpitalowi.
    Jak ludzie zaczną masowo zdrowie i opuszczać jego mury, to Nobel gwarantowany.
    W rok zrobisz więcej dobrego, niż Owsiak, przez 18lat

Strona 20 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia