dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne MK-DOOR

    Wpisywałem w wyszukiwarkę i nic,

    Ktoś słyszał o tych drzwiach? Coś wie?
    Lokalny dystrybutor mnie namawia...

    Darować sobie i zostać przy Wikędzie Termo Prestige Lux lub KMT Supertherm90?

    Ceny jeszcze nie mam na MK Door, katalogowo trochę tańsze od ww. Wikędów.

    Jakiś link do katalogu:
    http://www.mar-dom.com.pl/img/cms/ka...KDOOR-2019.pdf
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.847

    Domyślnie

    Chyba bym takich drzwi nie kupił.
    Szukam http://www.mk-door.pl/
    a tu
    Przerwa techniczna
    Jesteśmy w trakcie aktualizacji.
    Sprawdź stronę za chwilę.
    i nie ma adresu firmy w katalogu drzwi ...
    Coś tu "śmierdzi"!

    Raczej zostań przy KMT i Wikęd.
    Pewne firmy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #3

    Domyślnie

    Ta...też ten niuans wyłapałem ze stroną.

    W piątek lokals ma mieć te drzwi do pomacania. Jak się zorientowałem, to jakaś nowość tego mar domu, który sprzedaje drzwi pod marką Setto.

    Jak będę miał wycenę to się podzielę i porównam z Wikędami. Jak różnica wyjdzie 300-500 zł. to nie ma o czym mówić, jak więcej to warto się pochylić.
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.847

    Domyślnie

    Setto to chyba zupełnie inna firma niż MK-DOOR ??
    Są katalogi Setto i jest jeden katalog MK-DOOR.
    Może są "chińskie" ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Gdzieś już mi się kiedyś rzucił w oczy podobny katalog. Nie wykluczone że to było pod marką Setto..
    Zastanawia mnie dystrybutor: firma jest praktycznie nie znana. Ekspozycja (?) dopiero jedzie. A on tak namawia.... ?
    Osobiście zostałbym przy sprawdzonych typach.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.847

    Domyślnie

    http://www.mar-dom.com.pl/pliki-do-pobrania

    Na stronie tego sprzedawcy SETTO ma katalogi od 2015 roku.
    Setto ma dwa katalogi z 2019 roku (edycja 1 i 2) i jednocześnie KM-DOOR ma katalog z 2019 roku.
    Może te same drzwi występują po różnymi nazwami ?

    PS Możliwe że drzwi MK-DOOR to marka własna firmy MAR-DOM.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 28-08-2019 o 23:33
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #7

    Domyślnie

    Pewnie jest tak, że to nowa marka MAR-DOMu.Niestety nie można ich u mnie pomacać, jeszcze nie dojechały....

    Cóż przy skrzydle 235 cm. bez naświetla górnego wchodzą w grę tylko Wikędy, reszta w tym MK DOOR wymusza naświetle górne.
    Różnica w cenie między Termo Prestige Lux Wikęda a MK DOOR 92 wynosi 300 zł, gdy Wikędy będą bez naświetla górnego i ok. 600 zł. kiedy będą z tym naświetlem.

    Chyba zostanie Wikęd, pytanie jak takie duże drzwi się będą zachowywać w praktyce? Montaż pod solidnym zadaszeniem, w ekspozycji wschodnio-północnej.
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  8. #8

    Domyślnie

    Decyzja zapadła będzie Wikęd Termo Prestige Lux.

    Samych tytułowych drzwi nie udało mi się w końcu obejrzeć, natomiast gwoździem do trumny współpracy z dystrybutorem był jego montażysta, który przyjechał na pomiar drzwi.

    Najpierw zmierzył mi drzwi, które mam.... (zdjęcie w dzienniku - wstawione budowlane drzwi po jednej budowie z wykonanymi przeze mnie "doświetlami" z boku i u góry......), a potem zmierzył wysokość drzwi od wylewki. Na pytanie na czym wg niego mają stać drzwi oznajmił mi, że na wylewce. Jak zasugerowałem poszerzenie to się zdziwił i coś tam zmierzył.

    No sorry......i aby sprawa była jasna, od samego początku firma wiedziała, jakie (czytaj ciepłe i szczelne) drzwi chcę zamontować.

    Decyzja na Wikęd nie zmienia faktu, że MK DOOR to może być bardzo fajny produkt....
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Może i być, ale jak widać wszyscy kumaci montażyści wolą Wikędy A jak coś jest dobre, to po co szukać nowego?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    doominiqs

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-004
    Posty
    10

    Domyślnie

    Hej odgrzebuję temat bo dostałem fajną ofertę na drzwi mkdoor 92mm, cena niższa o 1000zł od wikęd 86.. ktoś ma większe doświadczenia z tą firmą?
    Ostatnio edytowane przez doominiqs ; 08-12-2023 o 10:11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony