dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dareq193

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Trzepnica
    Kod pocztowy
    97-352
    Posty
    3

    Domyślnie ścianka z płyt k-g

    witam, w pokoju chciałbym zasłonić rury które idą do grzejnika i postanowiłem, że zbuduje ściankę która je zasłoni 1,5 m szerokości na 2 m wysokości. Problem polega na tym, że na ziemi mam podłogę z drewnianych desek które ułożone są na belkach więc podłoga na pewno pracuje podczas chodzenia i jeśli przykrece do niej profil dolny i do niego płytę kg to czy ona nie popeka przy suficie i na lacEniach ? Jak mogę rozwiązać ten problem ?

  2. #2

    Domyślnie

    Gdziekolwiek bys tego nie przykręcił to będzie pracowało, mniej lub bardziej. W związku z tym przykręcając płyte zostawia się dylatację ok. kilkanaście mm i wypełnia to później, najlepiej połączeniem ślizgowym. Tak z innej beczki to rury maja 1,5 szerokości, że taką przedściankę chcesz zrobić?

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dareq193

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Trzepnica
    Kod pocztowy
    97-352
    Posty
    3

    Domyślnie

    Tak rura znajduje się w połowie między oknem A ściana pokoju i idzie do samego sufitu oraz w połowie wysokości idzie w lewo do grzejnika. jest to starszy dom i rura jest dość gruba dlatego przy remoncie chce ja zabudować ścianka z kg. Problem stanowi ta podłoga i pytanie czy wgl nie przykrecac profilu dolnego i czy tak może być

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Jeżeli konstrukcja budynku umożliwia przykręcenie ściany z trzech stron, to dolną jej można pozostawić bez mocowania. Pod profil aluminiowy warto nakleić specjalną taśmę wygłuszającą, która zniweluje skrzypienie, zwiększając tym samym komfort mieszkania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony