dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie grzanie sama pompa ciepła

    witam mam pytanie , jeśli zdecyduje się na pompę ciepła to ogrzeje nią dom nawet w większe mrozy bez dodatkowego źródła ciepła ?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dymek10269 Zobacz post
    witam mam pytanie , jeśli zdecyduje się na pompę ciepła to ogrzeje nią dom nawet w większe mrozy bez dodatkowego źródła ciepła ?
    Tak. Oczywiście odpowiednio dobrana musi być.

  3. #3

    Domyślnie

    jutro będzie u nie audyt energetyczny więc mam nadzieję że mi dobrze facet obliczy zapotrzebowanie .

  4. #4

    Domyślnie

    Witam,

    Dobrze dobrana powietrzna pompa ciepła bez problemu sprawdza się do ogrzania całego budynku w sezonie grzewczym. W okresach największych mrozów wspomaga się wbudowaną grzałką elektryczną, jednak obserwując ostatnie zmiany klimatyczne i coraz cieplejsze zimy, można założyć że taka sytuacja występuje maksymalnie kilkadziesiąt-kilkaset godzin w roku. Jeżeli jest Pan zainteresowany zakupem sprawdzonej pompy ciepła, polecam Panu sprawdzić ofertę pomp ciepła z rodziny Logatherm marki Bderus. Posiadają one jeden z najwyższych współczynników COP na rynku oraz cechują się solidnym wykonaniem. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny regulator HMC 300 z możliwością zastosowania regulatora pokojowego oraz ma wbudowany moduł internetowy, pozwalający na sterowanie pompą za pomocą smartfona. W celu doboru oraz wyceny powietrznej pompy ciepła zachęcam do kontaktu z jednym z Autoryzowanych Instalatorów marki Buderus. Kontakt do instalatora można w prosty sposób znaleźć za pomocą wyszukiwarki, która znajduje się na stronie internetowej www.buderus.pl. Po wpisaniu Pana adresu pojawi się lista wszystkich Instalatorów prowadzących działalność w okolicy. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (BOK) tel. 801 777 801. lub też formularz kontaktowy: http://www.buderus.pl/kontakty/formu...ontaktowy.html
    Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant Buderus

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony