dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Domyślnie Beton - wyginanie

Postanowiłem sobie zrobić niewielki blat betonowy do stolika. Zrobiłem formę, odlałem, ale po wyjęciu okazało się, że blat jest wygięty w niewielki łuk. Po przyłożeniu poziomicy, po środku było około 1 cm odstępu. Chciałem przykleić blat do podstawy, ale po położeniu na podstawie trzyma się w zasadzie na rogach.

Pytanie co robię źle, że blat się tak wygina? Za dużo wody, za mało jakiegoś składniku?

Domyślnie

Może podaj wymiary tego niewielkiego blatu ?
    Miał jakieś zbrojenie czy sam beton ?

Rocznica 4 czerwca 1989 r - 30 lat Wolności
    Dlaczego wykształceni i inteligentni wierzą w pseudonaukowe bzdury i teorie spiskowe ?
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ... człowiek racjonalny, rozsądny, inteligentny jest w stanie z przekonaniem gadać albo nawet robić kompletne bzdury ...
    dr hab. Andrzej Dragan

Domyślnie

Wymiary to 60x60x3 cm. Nie dawałem żadnego zbrojenia, ale celowo, bo uznałem, że skoro będzie cały blat oparty na ramie to nie będzie potrzeby go wzmacniać zbrojeniem.

Domyślnie

Mały blacik więc aż tak duże wygięcie jest dziwne.

Dlaczego wykształceni i inteligentni wierzą w pseudonaukowe bzdury i teorie spiskowe ?
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ... człowiek racjonalny, rozsądny, inteligentny jest w stanie z przekonaniem gadać albo nawet robić kompletne bzdury ...
    dr hab. Andrzej Dragan

Lider FORUM (min. 2800)
    Bertha

Kod pocztowy
    58-000

Domyślnie

Wygięcie to może wibrowanie, zagęszczenie lub pielęgnacja, lecz kompletny brak zbrojenia? Strach kolana dać pod taki blat. Postawienia flaszki też bym nie ryzykował.

Domyślnie

Wklej zdjęcie tego blatu.
    Są jakieś spękania, rysy?

dr hab. Andrzej Dragan

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia