dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    xxxwa

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    błonie
    Kod pocztowy
    05-870
    Posty
    7

    Domyślnie Mieszkanie na ostatnim piętrze

    Witam.
    Zamierzam kupić nowe mieszkanie od developpera. Mieszkanie na 4 - ostatnim piętrze. Okna wschód/południe. Od południa taras. Proszę o informację czy na ostatnim piętrze w lato jest bardziej gorąco niż w niższych kondygnacjach.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Może raczysz udzielić informacji co do kształtu i rodzaju dachu. Czarny czy lustrzany?
    Zresztą znając życie, to może być tylko "nieco cieplej" lub bardzo gorąco w porównaniu do niższych kondygnacji

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    xxxwa

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    błonie
    Kod pocztowy
    05-870
    Posty
    7

    Domyślnie

    Toś mnie zastrzelił

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Latem pewnie będzie dużo cieplej a zimą "pójdzie" trochę więcej na ogrzewanie.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    josnow

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Ząbki
    Kod pocztowy
    05-091
    Posty
    12

    Domyślnie

    Że latem cieplej, to logiczne, ale zimą? Wydaje mi się, że ogrzewanie z niższych pięter idzie do góry, więc może się trochę wyrówna ten „ubytek”?

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kaboom09

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Robawy
    Kod pocztowy
    96-123
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mój chłopak ma mieszkanie na ostatnim piętrze i nie skarży się zimą. Latem faktycznie jest gorąco, ale raczej porównywalnie do tego co dzieje się w moim mieszkaniu (3 piętro). Zimą u niego jest faktycznie chłodniej, ale obstawiam raczej nieszczelne okna i wietrzenie całymi dniami

  7. #7

    Domyślnie

    Wszystkie te domniemane problemy blakną przy jednej fundamentalnej zalecie, której nie sposób przecenić, a którą docenić może tylko ktoś, kto doświadczył koszmaru życia z dudniącymi i cwałującymi sąsiadami nad głową, a w zasadzie należałoby napisać cwałującymi po głowie. Powinien być ustawowy zakaz wznoszenia budynków wyższych niż parterowe, ze względów humanitarnych. Lub wprowadzenie drakońskich kar za oddawanie do użytku budynków z zerową izolacją akustyczną między kondygnacjami.

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karolla25

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-339
    Posty
    25

    Domyślnie

    Ja tam myślę, że widok z wysokich pięter często rekompensuje ewentualne kłopoty o których piszecie

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JudaK

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    21-030
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mieszkam na ostatnim piętrze bloku bez windy. Wiadomo, że blok blokowi nie równy, ale to nigdy nie jest dobry pomysł. Nie bez przyczyny te mieszkania są tańsze niż pozostałe. U mnie w lecie jest bardzo gorąco, dużo cieplej niż u sąsiadów z dołu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony