dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Funkcja Relaks/Relax wypoczynki skorzane

    Szukam firmy produkujacej meble skorzane (tzw wypoczynki) z funkcja relax/relaks.
    Szukam dlugo, z wloskich firm wiem, ze robi to Natuzzi, ale cena fotela z wodotryskami i relaksem to ok 5400 zl. Z Polskich firm robi to meblomak Rumia ale daja to tylko do jednego typu zestawu.
    Co to jest relaks: mechanizm stosowany w sofach i fotelach ktory po uzyciu dzwigni powoduje wyjezdzanie podnozka i pochylenie oparcia. Siedzi sie na tym bestialsko bosko i jestem na 100% przekonana ze ktos to musi robic.
    Podobnie ma sie sprawa z lezankami/szezlongami. Tez robi to natuzzi i tez cena ok 7500 w skorze. To jakies wariactwo...
    Z wypoczynkow do tej pory najrewelacyjniej siedzi sie na Kenii z Helvetii Bydgoszcz, uzywaja silikonu w siedziskach, ale tez relaksow nie maja.
    Kto slyszal, kto wie...? I opinie uzytkowikow jesli mozna...
    Prosze o pomoc.
    mieszkam od ponad roku

  2. #2

    Domyślnie

    Robi na pewno bydogska fabryka mebli sam mam takie meble nazwy tylko nie pamiętam, coś na "e". Linia mebli nazywa się minimax.
    Pozdrawiam.
    Włodek

  3. #3

    Domyślnie

    widze na ich stronie cos co nazywa sie etap seria mini max i maja rzeczywiscie taki wyjezdzajacy podnozek ale oparcie sie nie kladzie...
    dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
    mieszkam od ponad roku

  4. #4

    Domyślnie

    Tak to jest to. Ale jest funkcja relaks - w fotelach. Oparcie leci do tyłu i równocześnie wysuwa się podnóżek. Sam na takim siedziałem w sklepie ale w końcu nie kupiłem bo dla mnie podnóżek był troszkę za krótki - mam 2 m wzrostu.
    Pozdrawiam.
    Włodek

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anetkaa

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2

    Domyślnie wypoczynek z funkcja RELAX

    Witam,

    Poszukuję fajnego wypoczynku z funkcją RELAX, miał ktoś doświadczenia z tego typu wypoczynkami?? Czy psują się te mechanizmy??
    Wiem, że produkuje je firma z Bydgoszczy Etap Sofa.
    Proszę o opinie.

    Aneta

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jakubpunkt

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-131
    Posty
    2

    Domyślnie

    Fotele z funkcją relax są bardzo wygodne, czy się psują? Hm trudno odpowiedzieć, klienci sobie bardzo chwalą, zresztą przeważnie jest długa gwarancja, a do tego wygodne przez co nie patrzyłbym na to czy się psują czy nie, a na to czego potrzebujesz.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony