dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Ariston FAST R X 11 NG*dziwnie działa

  1. #1

    Domyślnie Ariston FAST R X 11 NG*dziwnie działa

    Witam. Niedawno zakupiłem nowy junkers Ariston FAST R X 11 NG*i mam z nim pewnien problem. Przy ustawieniu maksymalnych parametrów wody- ciśnienia i grzania junkers sprawuje się miarę ok. Gdy ustawie parametry w połowie jego praca zaczyna być mniej stabilna tzn zapala się normalnie, woda jest ciepła ale płomień już nie jest tak stabilny, jakby zmniejszal się i rósł i tak na przemian cały czas. Przy ustawieniu parametrów na jeszcze niższe junkers grzeje wodę ale "bucha" płomieniem i działa głośno. Ciśnienie wody w kranie mam duże i najlepiej pasowaloby mi ustawienie- cisnienie wody minimum i ciepła woda w połowie. Proszę o pomoc.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    Niestety zadał Pan pytanie w strefie eksperckiej marki Viessmann. Proszę o kierowanie takich zapytań na fora ogólne, albo bezpośrednio do producenta/dystrybutora.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony