dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Szambo polecane firmy

    Niestety do mojej wioski kanalizacja jeszcze dochodzi (teoretycznie ma dojść za 3 lata już jest w trakcie budowy - okolice Nowego Sącza) A planujemy wprowadzić się w przyszłym roku dlatego zmuszony jestem aby kupić, wybudować szambo. W moim projekcie przewidziane miałem szambo na 8000 L ale po zweryfikowaniu wielkości "szambiarek" jakie po okolicy jeżdżą zdecyduje się na 10000 bo tyle mogą na raz zabrać, a z tego co się dowiedziałem płace im jednorazowo za kurs. Co do typu szamba (jedno lub dwu komorowe) jeszcze się nie zdecydowałem, ale to w chwili obecnej nie ważne.

    Mam pytanie do wszystkich otóż szukałem za pomocą wujka Google firm sprzedających takie budowle i wszystkie wyniki jakie znajdowałem to wyglądały jak jakieś firmy krzak. Brak danych firmy jedynie fotki z jakiś placów z szambami oraz numery telefonów. Generalnie jak by się doczepić to różne takie firmy mają te same zdjęcia na swoich stronach.

    Dlatego pytam czy z kolegów forumowiczów ktoś ostatnio kupował takie szambo. Czy może polecić firmę wraz z namiarami.
    Może być też informacja od których firm lepiej trzymać się z daleka

    Z góry dzięki.

    Sorry jeśli już gdzieś to na forum było - używałem "Szukajki", ale znajdowałem posty z 2005, 2011 lub 15 roku. A nic świeżego nie znalazłem a zależało by mi na opiniach z tego lub max poprzedniego roku.
    Dzięki.

  2. #2

    Domyślnie

    Zależy od terenu .Jezeli bardzo mokro to najlepiej Wobet- Hydret ceny wysokie , ale chociaż jest szczelne.

  3. #3

    Domyślnie

    Ziomal nie kombinuj i bierz szambo z Cieniawy. Ja chciałem kupić przez allegro z jakieś firmy z Krk. Koparka dograna i montaż umówiony i tylko było czekać. Dzień wcześniej dzwonię do tych patałachów i pytam się o której będą i w odpowiedzi dostaje informacje ze transport muszą przełożyć z piątku na pon bądź wtorek. Normalnie szlag by trafił. Na szybko udało mi się zorganizować szambo z Cieniawy i jakoś temat ogarnąłem.
    Dom z poddaszem 220 m2 po podłogach, ok. 550m3 w tym garaż 30m2 nieogrzewany. Thermopor 30 cm + styro 15 cm 0,031, podłoga styro 12 cm 0,037, skosy żelbetowe - styro25 cm 0,037, sufit styro 25 cm 0,037. OZC 8,2 kW dla -20/22. 100% podłogówki, PC Samsung EHS 12 kW monoblok, reku Izzifast 300 ERV.
    PV 8.97 kWp na dachu z orientacją południową z Sofar Solar 8.8 ktl-x

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ufbufkruf
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    840

    Domyślnie

    Z całego serca odradza szamba z Radomia. Można znalesc na tym forum mój wątek. W razie pytań chętnie odpowiem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony