dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Solidne zalepienie otworu po zawiasie 35

    Dzień dobry
    Chcę zamontować zmywarkę pod zabudowę i wykorzystać posiadane drzwiczki. Według szablonu papierowego od zmywarki jedna ze śrub montażowych frontu wychodzi mi w otworze po zawiasie 35. Jak najlepiej (domowymi sposobami) poradzić sobie z wypełnieniem ww. otworu aby śruba która mam tam wkręcić trzymała dobrze.
    Dziękuję.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Ikea ma takie pełne, rozporowe zaślepki do tego. Może uda się zdobyć w dziale obsługi klienta.
    Jak się nie uda, to chyba pozostaje rzeźba w drewnie i solidne wklejenie "korka".

  3. #3

    Domyślnie

    Są takie kity do drewna wg instrukcji super do wypełnień wgnieceń dziur etc. Ale nie stosowałem to głowy nie dam. Żywice pewnie też się nadadzą

  4. #4

    Domyślnie

    A nada się to (bo akurat mam): Śnieżka Gotowa masa szpachlowa Acryl-Putz Flex https://www.obi.pl/masy-wyrownujace/...5-kg/p/5858873 ?

    Widzę, że są masy szpachlowe do drewna, tylko czy to tylko zaślepienie dziury, czy da się w to wkręcić dobrze śrubę tak jak ja potrzebuje?
    Ostatnio edytowane przez gaijin ; 13-09-2019 o 12:52

  5. #5

    Domyślnie

    Wyciąłem z płyty paździerzowej kółko, wbiłem w otwór i dodatkowo kropelką podkleiłem. Dziękuję za podpowiedzi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony