dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Drzwi bezprzylgowe po latach

    Witam. Chciałem zapytać forumowiczów, którzy mają drzwi bezprzylgowe już kilka lat. Czy było warto? Czy w międzyczasie pojawiły się jakieś defekty związane z ich użytkowaniem? Pytam ponieważ w wielu salonach, u znajomych zauważyliśmy, że drzwi tego rodzaju mają czasami skłonność do opuszczania się oraz szurania podłogi. Czy to słuszne obawy czy też odosobnione przypadki?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał hp321 Zobacz post
    Witam. Chciałem zapytać forumowiczów, którzy mają drzwi bezprzylgowe już kilka lat. Czy było warto? Czy w międzyczasie pojawiły się jakieś defekty związane z ich użytkowaniem? Pytam ponieważ w wielu salonach, u znajomych zauważyliśmy, że drzwi tego rodzaju mają czasami skłonność do opuszczania się oraz szurania podłogi. Czy to słuszne obawy czy też odosobnione przypadki?
    Od 2 lat mam u siebie DRE bezprzylgowe. W sumie 7 sztuk, 3 sztuki były jakieś 4 miesiące temu podregulowywane. Mnie przy zakupie uprzedzano, że mają tendencję do tego, że co jakiś czas będzie trzeba je podregulować.
    Parterówka - 120 m2, Porotherm 25cm +20 cm białego, strop drewniany 35 cm wełny, podłoga 20 cm, okna 3 szybowe+rolety, 100% podłogówki, Immergas Victrix 12 ERP (pogodówka+car), WM Reku Comair, Gree Lomo Luxury 3,5 kW, kubatura 320m3, PV 5,91kWp

  3. #3

    Domyślnie

    My mamy drzwi drewniane bezprzylgowe (7 szt.) i jak na razie po 3,5 roku nic się z nimi nie dzieje. Po roku była możliwość regulacji w ramach gwarancji, ale nawet nie dzwoniłam, bo z drzwiami wszystko jest w porządku. Gdybym znów zamawiała drzwi, to na pewno byłyby bezprzylgowe, ale nie wiem czy drewniane

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał ig0r- Zobacz post
    Od 2 lat mam u siebie DRE bezprzylgowe. W sumie 7 sztuk, 3 sztuki były jakieś 4 miesiące temu podregulowywane. Mnie przy zakupie uprzedzano, że mają tendencję do tego, że co jakiś czas będzie trzeba je podregulować.
    Czy miałeś tutaj trzy zawiasy (ten trzeci jest liczony zwykle dodatkowo). Same drzwi posiadały jakieś wypełnienie czy też miały strukturę "plastra miodu"?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał hp321 Zobacz post
    Czy miałeś tutaj trzy zawiasy (ten trzeci jest liczony zwykle dodatkowo). Same drzwi posiadały jakieś wypełnienie czy też miały strukturę "plastra miodu"?
    Mam wersje z 3 zawiasami, nie przypominam sobie żebym za to dodatkowo płacił. Jeżeli chodzi o konstrukcję nie mam pojęcia, wiem że są strasznie ciężkie, bo pomagałem jedne przenieść z montażystą. Dokładnie to model Sempre.
    Parterówka - 120 m2, Porotherm 25cm +20 cm białego, strop drewniany 35 cm wełny, podłoga 20 cm, okna 3 szybowe+rolety, 100% podłogówki, Immergas Victrix 12 ERP (pogodówka+car), WM Reku Comair, Gree Lomo Luxury 3,5 kW, kubatura 320m3, PV 5,91kWp

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Józeffo

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-004
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cześć, są naprawdę godne polecenia, choć to prawda, wymagają po jakimś czasie regulacji, zwłaszcza te z cięższego materiału - u mnie po 3 latach użytkowania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony