dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał HBanger Zobacz post
    Zastanawia mnie tylko to, czy te płyty podczas użytkowania DGP nie będą pylić? Odkurzone i omiecione i tak pozostawiają osad na ręce gdy się je dotknie...
    Ponawiam pytanie... jak to robicie?

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał HBanger Zobacz post
    Ponawiam pytanie... jak to robicie?
    Są impregnaty systemowe do płyt KW. Inne na zewnątrz, inne do środka. Ja mam obawy by je stosować. Można odkurzyć i przemyć czystą wodą.

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbx Zobacz post
    Ta, zrób i obserwuj, ciekawość zaspokoisz.
    W czym blacha ma ucierpieć to pewnie tylko ty wiesz.
    A w czym ma ucierpieć, czy ja coś takiego napisałem? Za to wiem co to rozszerzalność materiałów (różna). Widzisz zrobiłem nawet troszkę więcej i obserwuję od 6 lat, płyty krzemianowe łączone z innymi matriałami ceramicznymi do tego tynk DIY stali tam nie pchałem bo po co tylko szkody narobi o przepraszam jest w stropie pieca ale ślizgowo
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    A w czym ma ucierpieć, czy ja coś takiego napisałem? Za to wiem co to rozszerzalność materiałów (różna). Widzisz zrobiłem nawet troszkę więcej i obserwuję od 6 lat, płyty krzemianowe łączone z innymi matriałami ceramicznymi do tego tynk DIY stali tam nie pchałem bo po co tylko szkody narobi o przepraszam jest w stropie pieca ale ślizgowo
    jakie wnioski z obserwacji ?

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbx Zobacz post
    jakie wnioski z obserwacji ?
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7857299

  7. #27

    Domyślnie

    ty tak już musisz...
    po tylu latach nadal jesteś głodny.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony