dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Vitoconnect 100 OT2 + Vitotrol 100 OT1

  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pawel S.

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1

    Domyślnie Vitoconnect 100 OT2 + Vitotrol 100 OT1

    Cześć,

    czy może mi ktoś pomóc i podpowiedzieć jak wpiąć dwa piny do kotła vitodens 111W ?
    cały system skonfigurowałem ale podłączenie dwóch najprostszych pinów do kotła graniczy z cudem. Nigdzie nie ma informacji gdzie je wpiąć bo Viessmann nie udostępnia instrukcji montażu. Dzięki za pomoc

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawel S. Zobacz post
    Cześć,

    czy może mi ktoś pomóc i podpowiedzieć jak wpiąć dwa piny do kotła vitodens 111W ?
    cały system skonfigurowałem ale podłączenie dwóch najprostszych pinów do kotła graniczy z cudem. Nigdzie nie ma informacji gdzie je wpiąć bo Viessmann nie udostępnia instrukcji montażu. Dzięki za pomoc
    najłatwiej jest napisać, że ktoś.... coś... tylko nie ja

    akurat Viessmann jest jedynym producentem, który udostępnia wszystkie instrukcje oficjalnie na swojej stronie www.viessmann.pl/vibooks. Są tam zarówno instrukcje montażu, serwisu, dane techniczne, wytyczne projektowe, przykłądy instalacji i wiele innych.

    Oczywiście chętnie pomagamy zatem.
    Instrukcja podłączenia zestawu Vitotrol + Vitoconnect (w najprostszym możliwym jezyku czyli obrazkowym)
    https://webapps.viessmann.com/vibook...e-fit&view=Fit
    jest to instrukcja uniwersalna do wielu kotłów więc pod rysunkiemkotła jest ikona, że miejsca podłaczenia w kotle nalezyszukać w instrukcji kotła

    zatem w instrukcji kotła
    https://webapps.viessmann.com/vibook...e-fit&view=Fit

    na stronie 15 jest pokazane miejsce wpięcia w kotle.

    Jak byś miał jeszcze jakieś problemy to pisz, chętnie pomożemy.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony