dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lola

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Chciałabym się ubezpieczyć na czas budowy , tj. samą budowę, osoby przebywające na budowie od nieszczęśliwych wypadków (nie chodzi mi o firmy, bo te same powinny sie ubezpieczyć, ale np. o pomagajacego teścia, na którego mogłaby by spaśc cegła) i mnie jako inwestora od OC.
    Czy mozecie coś mi podpowiedzieć lub poradzić jak Wyście się ubezpieczyli, gdzie, na jakich zasadach itd. Z góry dziękuję. Pa.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja ubezpieczyłem budowę, a nie siebie. Bo sam zbyt mało ram bywam. Wybrałem Wartę, bo najwczesniej można u nich ubezpieczyć budowę od kradzieży.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja ubezpieczyłem budowę, a nie siebie. Bo sam zbyt mało ram bywam. Wybrałem Wartę, bo najwczesniej można u nich ubezpieczyć budowę od kradzieży.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lola

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Odpukać, ale ponieważ budowa będzie u mnie za płotem, to może nie bedzie kradzieży. Sprzęt będzie w budynkach gosp. moich rodziców, ale materiały ...
    Odnośnie ubezpieczenia budowy chodziło mi o ewentualne kataklizmy, pozar lub zawalenie się budynku itd. Ale dzięki za odpowiedź. Ja zawsze ubezpieczałam się w PZU, ale czasem warto przyjzeć się ciekawszej ofercie. Pa

  5. #5

    Domyślnie

    My też ubezpieczyliśmy w Warcie, opcja "Dom w budowie", roczna opłata coś koło 150 PLN.

  6. #6

    Domyślnie

    My mamy w Allianz'ie na kwotę 300.000 PLN za składkę roczną - coś ok. 200 PLN.
    B

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Ja równiez ubezpieczyłam w Warcie z tymże już z opcją dot.zabezp.przed kradzieżą 300 zł. rocznie ./budynek już wykańczany/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony