dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Integracja Fibaro z Ampio (bądź odwrotnie)

    Witam..
    Taka sytuacja:
    Fibaro nie ma fajnych paneli naściennych do sterowania, a takie panele posiada Ampio (np. MDOT-4)
    Ampio nie posiada fajnych gniazdek elektrycznych a Fibaro posiada - Walii ( to czy Ampio nie posiada to mogę się mylić, ja nie znalazłem informacji)

    Ampio ma w ofercie moduł integracyjny MZWAVE-1s do integracji z Fibaro.
    Pytam z czystej ciekawości, nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć odpowiedzi.

    1. Czy jest możliwość użycia gniazdek elektrycznych ,,Walli,, od Fibaro z Ampio? Rozumiem, że wystarczy posiadać moduł integracyjny w systemie Ampio?

    2. Czy jest mozliwość użycia paneli naściennych z Ampio do sterowania systemem Fibaro?
    2a. Rozumiem, że sam moduł integracyjny z Ampio by nie wystarczył i musiała by istnieś jakaś minimalna struktura Ampio. Jaka musiała by być minimalna instalacja Ampio aby zgrać panele nascienne z pełnym systemem Fibaro?

    Czy powyższe jest możliwe aby naprzemiennie wymieniać pewne produkty Ampio i Fibaro bazujące na Z-wave?

    Pozdrawiam

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar iF-Jimi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Śląsk
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Napisał rhein Zobacz post
    Witam..
    Taka sytuacja:
    Fibaro nie ma fajnych paneli naściennych do sterowania, a takie panele posiada Ampio (np. MDOT-4)
    Ampio nie posiada fajnych gniazdek elektrycznych a Fibaro posiada - Walii ( to czy Ampio nie posiada to mogę się mylić, ja nie znalazłem informacji)

    Ampio ma w ofercie moduł integracyjny MZWAVE-1s do integracji z Fibaro.
    Pytam z czystej ciekawości, nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć odpowiedzi.
    Jest możliwość integracji Ampio z modułami Fibaro poprzez moduł MZWAVE-1s. Nie wiem czy moduł ten ma zaimplementowane wszystkie urządzenia z Fibaro ale jeśli czegoś nie ma to Ampio bez problemu je doda.

    Cytat Napisał rhein Zobacz post
    Witam..
    1. Czy jest możliwość użycia gniazdek elektrycznych ,,Walli,, od Fibaro z Ampio? Rozumiem, że wystarczy posiadać moduł integracyjny w systemie Ampio?
    Moduł Wall Plug na pewno jest, a czy gniazda Walli to nie wiem. Jeśli nie to jest to tylko kwestia zgłoszenia do Ampio.

    Cytat Napisał rhein Zobacz post
    Witam..
    2. Czy jest mozliwość użycia paneli naściennych z Ampio do sterowania systemem Fibaro?
    2a. Rozumiem, że sam moduł integracyjny z Ampio by nie wystarczył i musiała by istnieś jakaś minimalna struktura Ampio. Jaka musiała by być minimalna instalacja Ampio aby zgrać panele nascienne z pełnym systemem Fibaro?
    Czy powyższe jest możliwe aby naprzemiennie wymieniać pewne produkty Ampio i Fibaro bazujące na Z-wave?
    To działa trochę inaczej. Moduł MZWAVE-1s działa jako master (centrala) więc nie da się zastosować paneli jako dodatek do instalacji Fibaro. Raczej odwrotnie. Robisz instalację Ampio a urządzenia Z-Wave wykorzystujesz jako dodatek. Jak przypiszesz moduł Z-Wave do MZWAVE-1s to nie przypiszesz go już do centrali Fibaro.
    Ostatnio edytowane przez iF-Jimi ; 29-09-2019 o 22:04

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony