dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hepos

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-231
    Posty
    21

    Domyślnie Czym wykończyć ścianę w komórce lokatorskiej

    Dzień dobry,

    Mam pytanie o radę - chciałbym małym nakładem pracy położyć coś na ściany w komórce lokatorskiej. Mam w niej już dość dużo rzeczy (regały i półka nad blatem), ale mam tam też blat na którym zdarza mi się czasem porpacować lub coś porobić). Jak widać na zdjęciu ściany są z cegieł, trochę z żelbetu, a pod pilśnią jest cegła z wentylacją, czyli ażurowo ułożona.

    Normalnie po prostu wyrzyciłbym wszystko z piwnicy (rzeczy, regały, półki) i położyłbym tynk. Niestety przespałem sprawę, w między czasie zamontowałem półki i regały i nie jest to już możliwe, a dodatkowo tynk zabrałby cenne centymetry niewielkiego pomieszczenia. Chciałem więc wykończyć tylko widoczne 2 ściany.

    Zależy mi na tym więc aby było tanio, bezinwazyjnie i jakoś to wyglądało. Myslałem o jakiś panelach lub czymś przyklejanym. Kompletnie nie mam na to poysłu. Może ktoś podsunie jakieś rozwiązanie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190923_110141.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	435017

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190923_110209.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	68,7 KB
ID:	435018

    Pozdrawiam

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Każda okładzina ścienna zabierze trochę miejsca. Rozwiązaniem może okazać się naklejenie zielonej płyty gipsowo-kartonowej na klej gipsowy Śnieżka Acryl-Putz® KG31. To sprawi, że ściany będą równe i gładkie. Dzięki płycie gipsowo-kartonowej można również w prosty sposób wykończyć okolice drzwi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony