dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JuliaM

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    13

    Domyślnie

    Hej, dzięki za tak liczne odpowiedzi. To nad toaletą to w sumie jest... grzejnik Właśnie przy drzwiach aktualnie jest 70cm. Zależało mi na wannie z prysznicem. Jesli to funkcjonalnie nie będzie dawało rady no to kwestia dogadania z ykonawcą czy da rade zbudować odpływ w taki sposób, żeby to wszytsko dobrze wyszło. łazieneczka jest w sumie spoko, a jednak rodzi sporo problemów włąśnei na poziomie- toaleta, zostawić pod oknem, olać prysznic, postawić wanne itd. Myślę żeby udac się do kogoś innego i poprosić o nowy projekt.

  2. #22
    joanna.111
    Guest
    joanna.111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ryba007 Zobacz post
    Witam

    W przyszłym miesiącu będę miał ekipę do fundamentów. W zakresie będzie również zrobienie kanalizacji.

    Rozwiązanie architekta nie przypadło nam do gustu i wymyśliłem 2 wersje łązienki.

    Podpowiedzcie proszę co jeszcze można zrobić lepiej.
    W miejscu bidetu prawdopodobnie wyląduje pisuar.
    Nie potrzebujemy podwójnej umywalki.

    Pozdrawiam
    WC na przeciwko lustra to nigdy nie jest dobry pomysł chyba, że lustro będzie wisiało wysoko...

    Pomysł Elfir super, a co Ci przeszkadza pusta ściana? Można dać na niej ładne płytki albo tapetę, możesz zamontować na niej grzejnik tak żeby wychodząc spod prysznica sięgnąć po ciepły ręcznik albo powiesić duże lustro. Jest sporo rozwiązań np.
    https://www.vaku-dsgn.pl/blog/wp-con...017/02/5-2.jpg

  3. #23
    joanna.111
    Guest
    joanna.111

    Domyślnie

    Cytat Napisał JuliaM Zobacz post
    Hej podsyłam mój projekt łązienki wykonany przez Pana projektanta. Możecie zignorować kafelki- przekraczają budżet i moim zdaniem totalnie nie pasują i byłą to tylkof orma reklamy produktu od któego mają prowizje. Mam malutką lazienkę z oknem na całej szerokości, zależało mi na tym, że skoro nie ma w niej miejsca na kabinę prysznicową, to zeby chociaż była możliwość montażu panelu prysznicowego w wannie. Rysunek tego nie realizuje. Gdyby wanna stała pod oknem a zaraz obok niej toaleta ustawiona równolegle, wtedy wchodząc do łazienki wchodziłoby się prostą na nia- Pan uważa, że tak się już nie projektuje. Czy naprawdę nie ma innego rozwiązania? Nie jestem w stanie sobie wyobrazić odległości- wyklejenie taśmą na posadzce poszczególnych elementów średnio mi pomogło. Co myślicie?Załącznik 435817Załącznik 435818Załącznik 435819
    Sedes przenieść w miejsce pralki, zamiast wanny brodzik? Może w ten sposób.

  4. #24

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że będzie ok.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony