dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 115
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie Nie dla idiotów !!!

    Taki temacik o tej dziewczynce co srogo patrzyła na Trampa...
    Fajną ma rodzinkę...
    Z mlekiem matki wyssała to eko i protestowanie.
    Mimikę chyba też...

    A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.... No własnie!!!
    Gówniara - a wie dzie są CUKIERKI!!!

    I tak jak piszę...
    NIE MA SPONTANICZNOOŚCI w takich sprawach!
    Jest tytlko kasa, kasa, kasa,,,

    https://www.youtube.com/watch?v=5k6oOk1n7XE

    I jak pisałem - idioci - dajcie se luz...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie

    Na razie ma pierwsze strony gazet i newsy w TV.
    A ilu idiotów się w nią wpatruje - strach się bać!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.204

    Domyślnie

    No to siup do starego diesla lecimy po tani węgiel do kopciucha .

  4. #4

    Domyślnie

    Analiza tego filmu przypomina mi,,prawdziwy'' raport pewnej komisji dotyczący pewnej katastrofy!

    Takich bzdur dawno nie oglądałam.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Każdy idiota wie, że CO2 jest korzystne, bo rośliny lepiej rosną.
    I to, że ludzie nie żyli w klimacie, który był za czasów, gdy rośliny i zwierzaki zabierały ze sobą pod skały związany CO2, który wcześniej był w atmosferze nie znaczy, że taki klimat jest dla nas zabójczy.

    A przecież do tego się sprowadza to, co robimy - uwalniamy CO2 uwięzione od dawna pod ziemią. Więc doprowadzimy klimat do takich warunków, jaki był gdy to CO2 było w atmosferze.
    Ale nawet pal licho te temperatury w kontekście tego, czym oddychamy i przez co się pocimy. To wpływa na uprawy. To z kolei wpływa na podział bogactwa na świecie. Co zrobią bogate kraje z silnymi armiami, gdy nie będą mogły wyżywić swoich ludzi? Co robią ludzie z biednych krajów, gdy bieda i głód zagląda głęboko w oczy to już wiemy. Mieliśmy (czy ciągle mamy?) kryzys z tego powodu.

    Oczernianie posłańca, który głosi wieść oczywistą w żaden sposób nie podważa wagi i istoty jego przesłania. Tak samo Greta, jak i Sewern maja rację co do naszej (albo naszych dzieci) przyszłości.



    I niejeden naukowiec to opisał i uzasadnił.
    Ten był chyba pierwszy:
    https://www.youtube.com/watch?v=AT7V0tZPXEY

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciężkiprzypadek Zobacz post
    Analiza tego filmu przypomina mi,,prawdziwy'' raport pewnej komisji dotyczący pewnej katastrofy!

    Takich bzdur dawno nie oglądałam.
    coś w tym jest . Odnoszę się tylko do filmu , nie tego co robi Greta .

    ...wysterylizowano 63 tyś ludzi na kartce , gość mówi 67 tyś

    ...po zabiciu Palmego ludzie podobno wiwatowali

    ...stary funfel Palmego

    ...bogu ufamy inni niech podadzą dane
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    peter08

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Krakow
    Posty
    114

    Domyślnie

    Problem z Gretą jeest taki,że ona jest marionetką w rękach potęznych firm/organizacji,podłe jest tu własnie uzywanie dzieci do takich celów,wiadomo że każdy dorosły inaczej patrzy na dziecko i tak naprawde dziecku wolno więcej.Nikt nie zacznie wyśmiewac publicznie ani atakować Grety ,bo to dziecko przeciez....Bardzo sprytny plan....Każdy ma w pamięci jak mial 16 lat ,jak patrzył na świat i o czym myślał,w tym wieku ma sie inne problemy ,ona podrostu została zindoktrynowana eko-faszyzmem i jest tylko narzędziem do osiągnięcia pewnych celów (niekońiecznie ma to cokolwiek wspólnego z szerokopojętą ochrona środowiska i przyszłościa naszej planety)

  8. #8

    Domyślnie

    Największy problem tych bzdur jest taki, że kraje UE płacą jakieś opłaty za emisję CO2. Nawet nie chodzi o to, że przeciętny kowalski płaci więcej za prąd wytwarzany z węgla, problemem jest to, że np. Chiny mają (słusznie) głęboko gdzieś te klimatyczne szaleństwo. Wobec tego fabryki w europie, które muszą płacić dodatkowy para podatek przenoszą się i będą przenosić to innych krajów. Jest to jeden z powodów dlaczego Chiny mają kilkukrotnie wyższy wzrost gospodarczy od średniej krajów UE.
    Także przez tych idiotów goni nas reszta świata a u nas wzrost jest niski (czyli niższe wypłaty, mniej kasy na służę zdrowia, mniej na armię itd).

    Co do tej dziewczynki... jedne dzieci wierzą w Świętego Mikołaja a ona wierzy w te klimatyczne bzdury. Pewnie jej "zdaniem" ma misję do spełnienia i dla tego dziecka to raczej nie jest nic złego. Pewnie będzie ustawiona do końca życia. Zostanie jakąś prezes "zielonej" fundacji i w życiu palcem nie kiwnie w normalnej pracy. Jej rodzice dobrze wiedzieli co robią.
    Ostatnio edytowane przez Frofo007 ; 29-09-2019 o 06:35

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    ...Chiny mają (słusznie) głęboko gdzieś te klimatyczne szaleństwo.
    Zanim zaczniesz o czymś pisać warto sprawdzić stan faktyczny

    http://m.interia.pl/biznes/news,2563202

    Co nie zmienia faktu , że emitują kosmiczne ilości syfu , budują elektrownie węglowe mimo , że ograniczają ich udział w miksie .
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Zanim zaczniesz o czymś pisać warto sprawdzić stan faktyczny

    http://m.interia.pl/biznes/news,2563202
    W Twoim linku nie ma nic o tym, że Chińskie przedsiębiorstwa płacą jakieś kary za emisję CO2. Więc wnioskuję z tego, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem a komentujesz czyjeś posty.

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Ty czytaj ze zrozumieniem , nie chodzi o kary - celowo wyciąlem z cytatu kawałek o płaceniu za CO2) tylko , że Chiny inwestują w OZE więcej ( jak sam tytuł wskazuje) niż UE i USA razem wzięte , tabelka kłująca w oczy na wstępie widać również przeszła niezauważona .
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 29-09-2019 o 09:55
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Największy problem tych bzdur jest taki, że kraje UE płacą jakieś opłaty za emisję CO2.
    Widać, że wiesz, o czym piszesz...
    Jest dokładnie na odwrót. Kraje nie płaca, a dostają kasę za emisję CO2 od ... emitujących. I co robią z tą kasą? Cześć mają obowiązek przeznaczyć na poprawę efektywności energetycznej (np. Mój Prąd, Czyste Powietrze). A część hulaj dusza - np. 500+ czy filmiki po 5mln zł gdzie na jasnym tle duchowni kilku religii mówią po kilka słów.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie

    Ten wątek jest nie dla idiotów, a Wy zajmujecie się jakimiś bzdurkami...

    O tym co nas czeka wkrótce mozecie poczytać w programie partii rzadzącej i posłuchać w wystąpieniach nadprezesa.
    Skonfrontujcie to z celami i sposobami ich realizacji w AGENDZIE 2030.
    Sam duduś temu patronuje...

    Otwiera się prostą drogę do państwa komunistycznego, gdzie wolność czy własność podlega kontroli państwa, jest pełna urawniłowka w kazdej dziedzinie, nie wyłaczajac płac.
    A to cholernie dużo kosztuje!
    No i powstaje pytanie - kto za to zapłaci?
    Ja jednak chciałbym je postawić nieco inaczej...
    ILE WY CHCECIE NA TO WYDAĆ Z TEGO CO ZArABIACIE?
    Bo że nam zabiorą na ten cel to już widać i czuć a obiecują, że wemą więcej!

    https://www.youtube.com/watch?v=LBjTx7BnbPg

    https://www.pch24.pl/polska-chce-byc...-,62821,i.html

    Tu macie te piękne cele do osiągnięcia:
    https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...F3xz6CcHlYosVX

    Dobrze by było, abyście SAMI pogoogowali - JAKĄ METODĄ MAJĄ BYĆ OSIĄGNIĘTE !!!
    Bo to już stawia włosy na głowie, puszcza mrówki po kręgosłupie i dupa się marszczy...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie

    Tu jest o tym jak pasać ludzkie bydełko...

    https://www.pch24.pl/agenda-2030--zr...i,62691,i.html

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Ty czytaj ze zrozumieniem , nie chodzi o kary - celowo wyciąlem z cytatu kawałek o płaceniu za CO2) tylko , że Chiny inwestują w OZE więcej ( jak sam tytuł wskazuje) niż UE i USA razem wzięte , tabelka kłująca w oczy na wstępie widać również przeszła niezauważona .
    Wyrwałeś moje zdanie z kontekstu i piszesz o tym, że Chiny inwestują w OZE i co z tego? Ja piszę o tym, że europejskie firmy mają wyższe koszty produkcji i uciekają np. do Chin.

    Kaizen: użyłem skrótu myślowego, niby to temat nie dla idiotów więc liczyłem, że każdy załapie o co chodzi.

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Kaizen: użyłem skrótu myślowego, niby to temat nie dla idiotów więc liczyłem, że każdy załapie o co chodzi.
    Taki skrót myślowy, jak radia Erewań, że w Moskwie rozdają samochody?

    Kraje dostają kasę, więc w ich interesie jest wprowadzanie podatku za emisję CO2. A ciemny lud wierzy, że to "ekolodzy" albo "UE" zabiera kasę.
    I nie widzą związku z wydatkowaniem tej kasy i cieszą się z dopłat z programów finansowanych z tych dopłat i innymi wydatkami państwa, na które je stać właśnie dzięki temu podatkowi dla niepoznaki nazwanego certyfikatami emisji CO2. Piękny myk - w krajach mniej owijających w bawełnę nazywa się to podatkiem węglowym.

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    ... Chiny inwestują w OZE i co z tego?
    .
    to ,że obecnie są liderem w rozwoju OZE .
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    to ,że obecnie są liderem w rozwoju OZE .
    No i co z tego, że są liderem rozwoju OZE? Czy ma to jakiś związek z tym co ja napisałem?

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Tutaj film o wykorzystaniu dzieci do propagowania różnych idei
    https://youtu.be/SS15cdl5BTk
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie

    Jak cel uświęca środki to wszystkie chwyty są dozwolone...
    Jest jakiś idiota, który uważa inaczej?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony