dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Zmiana umiejscowienia przyłącza? Czy istnieje taka możliwość?

    Witam,

    na wstępie opisze sytuacje w jakiej obecnie znajduje się. W 2009 roku kupiłem działkę zasilona ASX'em faza +pen i całe przyłącze było umiejscowione na słupie..Kilka lat temu, a dokładniej w 2013 roku wstawili dla mnie i sąsiada nowe przyłącza(dokładniej przy jego posesji w najdalszym punkcie od mojej działki). Nie dostałem żadnej informacji od PGE na temat zmiany przyłącza (sąsiad budował się i zgłosił zapotrzebowanie na przyłączenie jego działki)

    Obecnie chciałem się tam pobudować i stwierdziłem, że przydałoby się pociągnąć WLZ'ta ziemią, niestety napotkałem tutaj na odmowę sąsiada. (Nie dostałem od niego pozwolenia na przejście przez odstąpiony przez niego kawałek posesji). PGE wyliczyło mi że projekty+pozwolenia+nowe przyłącze będzie kosztowało mnie 10 tys, i będę miał skrzynkę w płocie.

    Czy mogę coś z tym zrobić? Czy PGE może postawić skrzynkę tam gdzie chce, bez informacji osób, których to przyłącze dotyczy (nie dostałem żadnej informacji o tym), a zauważyłem to dopiero teraz jak złożyłem wniosek o zwiększenie mocy przyłącza.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    domsat

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Łódż
    Kod pocztowy
    93-362
    Dzielnica
    Górna
    Posty
    259

    Domyślnie

    Jest możliwość zmiany umiejscowienia przyłącza - PGE Ci to pokazało, a że będzie to kosztowało 10k zł to już inna sprawa. Zamieść plan działek z naniesionymi przyłączami.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony