dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Wyrównanie ścian - jaki tynk wybrać?

    Dzień dobry w ten jesienny weekend,
    żeby nie odgrzewać kotleta, chciałbym tutaj spytać - co polecacie do wyrównywania ścian? U nas w domu najczęściej tata używał Kanuf MP75 L, więc mam jedyne doświadczenie używania tego produktu. Czytałem dziś opinie, że 75 L lepiej zastąpić zwykłym 75, bo lepiej wiąże. Niektóre osoby także wrzucały pomysł na Goldband, ale w sumie to nie wiem. Głupi jestem w tym temacie.
    Może ktoś coś doradzić?

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    aby dopasować konkretne rozwiązanie, potrzeba więcej informacji na temat tego, z jakie materiału zostały wykonane ściany i w jaki sposób są wykończone, czy zachowane są piony itp. W przypadku dużych nierówności dobrym sposobem może być zastosowanie płyt gipsowo-kartonowych klejonych na klej gipsowy Śnieżka Acryl-Putz® KG31 lub montowanych na stelażu z profili aluminiowych

  3. #3

    Domyślnie

    No dobra.. a jak ja nie chce klasc plyt.. to mozna dac ten wasz putz 2 w 1? Mam tego cholerstwa troche.. niestety ma grudki po rozmieszaniu, wiec domyslam sie, ze jest zawilgocona..Ale z tym juz nic nie zrobie, powiedzmy, ze da sie pracowac;/ skulam warstwe tynku rozowego (dom na wyspach) a pod nia jest szary tynk betonowy. I to potrzebuje wyrownac. Grubosc max 2 cm.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sciana.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	76,2 KB
ID:	441431
    Ostatnio edytowane przez anagat ; 05-03-2020 o 00:44

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowna Pani,
    Gładź faktycznie mogła ulec zawilgoceniu wskutek nieprawidłowego przechowywania. Występowanie grudek może uniemożliwić uzyskanie odpowiedniego efektu. Gładź Śnieżka Acryl-Putz® ST10 jest przeznaczona do wygładzania ścian oraz uzupełniania ubytków. Jeśli zależy Pani na stworzeniu nowej warstwy tynku to rekomenduję zastosowanie odpowiedniego tynku. Gładź można natomiast wykorzystać do stworzenia gładkiej, śnieżnobiałej powierzchni wykończeniowej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony