dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafaik77

Domyślnie

Cytat Napisał coolerclub Zobacz post
    ok

tak przeglądając forum zaczynam się obawiać, że zbudowanie domu z prefabrykatów to chyba słaby pomysł, bo jest wiele spraw, które mogą być spaprane przy budowie i za kilka-kilkanaście lat będą cyrki z konstrukcja lub pleśnią oraz wyjdą jakieś dziwne komplikacje.

coś te ściany nie takie, dach też średnio- choć dużo firm tak robi, to okazuje się nie do końca ok.

są jakieś określone schematy ścian, dachu (np. ilość styropianu w stosunku do wełny), które są akceptowane i powszechnie uważane za poprawne/ zgodne ze szyuką.

Trochę mnie zaskakuje, że ja muszę się na tyle znać abym mówił wykonawcy jak ma mi zbudować
    Cześć.
    Zanim podejmiesz decyzję o rezygnacji z prefabrykatów drewnianych ,zobacz co oferują liderzy w branży np.danwood. Znajomy ma wybudowany 2 lata temu domek właśnie przez danwood i jest mega zadowolony. Na tamten moment mieli możliwości budowy 1200 domów rocznie. W tej chwili pewnie więcej.
    Nasz dom realizuje inna firma i też jestem bardzo zadowolony z przebiegu budowy. Czas pokaże czy było warto . Tradycyjną technologię budowy też można skopać i mieć później ból głowy

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    coolerclub

Kod pocztowy
    46-203

Domyślnie

Nasz dom realizuje inna firma
    podasz namiary na firmę?

a jak u ciebie wygląda przekrój ściany zewnętrznej?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia