dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Baza radiowa do Viessmann Vitodens 200W

  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Figiel20

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Suwałki
    Kod pocztowy
    16-400
    Posty
    3

    Domyślnie Baza radiowa do Viessmann Vitodens 200W

    Proszę o wskazówki jak mam podłączyć bazę radiową do sterowania Vitotrol200 RF w kotle Vitodens 200W.Typ:B2HB.
    W instrukcji uruchomienia bazy radiowej podane jest że należy połączyć ją ze sterowaniem kotła przez złącze X 14, 145.
    Po sprawdzeniu połączeń w moim kotle stwierdziłem że złącze to jest zajęte przez zewnętrzny czujnik temperatury,tak zamontowała to ekipa która uruchamiała mi kocioł, w załączniku zdjęcia z podłaczeń w moim kotle.
    Proszę o informacje od konsultanta F-my Viessmann,gdzie prawidłowo ma być przeniesione podłączenie czujnika temp. zewn. aby zwolnić złacze X 14, 145 do podłaczenia bazy radiowej?
    Ostatnio edytowane przez Figiel20 ; 13-10-2019 o 18:39 Powód: Sprawdzenia

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    wtyczka 145 (fioletowa wtyczka) jest to szyna komunikacyjna i jak najbardziej można do niej podłączyć bazę radiową, w rzadnym wypadku niepowinien tam być podłączony czujnik temperatury zewnętrzej.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	płyta.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	435890
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  3. #3

    Domyślnie

    W Viessmann Vitodens 200W pod wtyczką 145 mam podłączony zestaw uzupełniający obiegu grzewczego z mieszaczem M2. Gdzie w tym przypadku mogę podłączyć bazę radiową?

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    wszystkie rozszerzenia KM-BUSowe wpinamy pod wtyk 145.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony