dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jaki klej do siatki caparol

    Szukam dobrego kleju do siatki Caparol. Nie zdecydowałem się jeszcze na cały system, jestem na etapie za i przeciw różnych tynków. Ale wracając do tematu zastanawiam się czy klej Quick-mix s102 jest w pełni kompatybilny? Bo siatka jest robiona przez tego samego producenta. Prosiłbym jeszcze o opinię pracy z w/w klejem. Tak ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie w necie, może ktoś miał styczność? W hurtowni bardzo go zachwalaja że niemiecki i wogule że ludzie biorą i nikt nie narzeka. Z góry dziękuję za czas poświęcony na nurtujące mnie pytanie. A może ktoś zna dobry klej do tej siatki, tudzież stosował inny klej niż caparol 190?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    siatka caparol i quick mix ta 160g to faktycznie ten sam producent. mozna ja z powodzeniem stosowac zamiennie, ponadto ta siatka spelnia wymagania wszytskich systemow docieplen za wyjatkiem tych nastawionych na "komplementarna sprzedaz"
    Trudno w tej cenie o lepszy produkt.
    Kleje:
    190-tka bardzo dobry klej za rozsadne pieniadze, mega uniwersalny, bo suzy do wszytskiego: jako klej do eps, klej do welny, klej do warstwy zbrojnej na eps i jako klej do warstwy zbrojnej na welnie.

    Greinplast K - swietny klej jako alternatywa

    na pewno kleje STO godne uwagi.

    Czy szukac dalej - po co ?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3

    Domyślnie

    U nas w Bydgoszczy 27 brutto za worek szarego dlatego widząc guick mixa niby podobnego za 17 to człowiek chciałby opinie wykonawców poznać... Ale quick mix to tak jakby nikt o nim nie slyszał

  4. #4

    Domyślnie

    Ok udało mi się kupić capatect za 22 z groszem. A teraz mam pytanko dotyczące zatapiania siatki. Na opakowaniu jest napisane od 5 do 30 stopni a w nocy temperatura ma być 0 stopni. Czy zatapiac siatkę w godzinach porannych tak do południa? Czy nie zatapiac wogule. Jakzabezpieczyc styropian na zimę?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony