dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Papucy

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    355

    Domyślnie Pęknięcie na elewacji

    Witam,

    Elewacja robiona w tamtym roku, pojawiło się pęknięcie na tynku ( około 10 cm) zaraz przy okapniku ( nie mam listwy startowej ). Prosze o poradę czy wzywać wykonawcę do naprawy? Jeżeli tak to jak to ma być poprawnie zrobione. Czy może wypełnić tą szczelinę np akrylem i będzie ok.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3323.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	71,8 KB
ID:	435736
    Projekt Indywidualny 154m2 po podłogach ściany porotherm, 20 cm grafit 0.33, podłoga 15 cm grafit 0.31, skosy 30 cm wełna 0.33, sufit poddasza 35 cm wełna 0.33, PC PW SDC 9kW, AirPack 300h, brak kominka i kominów.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papucy Zobacz post
    Witam,

    Elewacja robiona w tamtym roku, pojawiło się pęknięcie na tynku ( około 10 cm) zaraz przy okapniku ( nie mam listwy startowej ). Prosze o poradę czy wzywać wykonawcę do naprawy? Jeżeli tak to jak to ma być poprawnie zrobione. Czy może wypełnić tą szczelinę np akrylem i będzie ok.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3323.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	71,8 KB
ID:	435736
    bardzo rowna linia, wskazuje brak zakladu siatki na laczeniu siatki i/lub laczeniu listwy okapnikowej.
    naprawa problematyczna tak aby wyeliminowac problem.
    jedynie powierzchniowo uzupelnienie akrylem lub poliuretanem.
    raczej nie pojdzie wyzej - skoro do tej pory nie poszlo.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony