dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Angi.Ley.Mar

Kod pocztowy
    87-162

Domyślnie Drzwi zewnętrzne

Witam mam pytanko czy ktoś może mi powiedzieć na temat firmy Stalprodukt Zamość . Jaką mają jakość drzwi i bram garażowych. Dzięki .

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    finlandia

Kod pocztowy
    08-110

Domyślnie

Stalprodukt to powszechnie znany producent tanich drzwi dla mniej wymagających i tylko w takim kontekście się pojawiają opinie.
    O bramach pierwsze słyszę.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Angi.Ley.Mar

Kod pocztowy
    87-162

Domyślnie

Czyli jeżeli ptrzebuje dobrych drzwi muszę szukać u innych producentów.
    Jakie drzwi można by polecić aby były solidne

Angi.Ley.Mar

Kod pocztowy
    87-162

Domyślnie

U jakich producentów najlepiej szukać .
    Proszę o pomoc

Domyślnie

Co do Stalproduktu to Fin wyczerpał temat w 100%.
    Zależy do jakiej kwoty szukasz mniej więcej drzwi i czy ma to być jednego producenta czy może być brama od kogoś innego i drzwi z innej firmy. Nieraz masz takie połączenia jak np. Wikęd w antracycie + Wiśniowski w tym samym kolorze. Te dwa kolory są praktycznie identyczne.

Jakie firmy solidne? To też zależy od budżetu i konkretnej serii drzwi u danego producenta. Ogółem co mógłbym polecić bez wstydu to wspomniany wcześniej Wikęd. Do tego Mar-Tomy (tańszy i trochę uboższy zamiennik), KMT. Z drewna zdecydowanie CAL, Urzędowski i Stolpaw.
    Napisz coś więcej o wymiarach otworów, budżecie, kierunku świata gdzie maja być drzwi. Czy ma być wiatrołap w domu czy nie. Sporo takich detali może skreślić jakiś model.

Domyślnie

Szukam tak jak autor tematu solidnych drzwi. Dom poniemiecki z zapotrzebowaniem na ciepło po termomodernizacji 25000 kWh/rok wiec nie musza być super ciepłe bo to już niewiele zmieni. Drzwi będą na dobudowanym ganku wiec nie ma problemu z wymiarami. 1 skrzydło szerokość 90cm, prawe otwierane do środka na ścianie południowej. Zadaszenie to wysunięty dach ganku 50cm jak coś to mogę wysunąć bardziej.
    Możecie coś polecic?

Domyślnie

Mamy kogoś na forum kto ma Wikęd lub Kmt z usługą montażu na dolnym śląsku?
    Wstępnie wybraliśmy wikęd 1-skrzydłowe, prawe otwierane do wewnątrz, model 41 bez szyby, kolor skrzydła złoty dąb, klamko-klamka magnus z zabezpieczeniem, kolor klamki oraz okuć inox, ramka z zewnątrz.
    Nie wiem tylko co wybrać biorąc pod uwagę że to stary dom ze sporym zapotrzebowaniem cieplnym. Premium, premium z termo czy może optimum lub optimum z termo? czy brać coś na próg? dodam, że ganek jest na etapie budowy więc jeśli macie jakieś wskazówki jak przygotować otwór pod drzwi to też byłbym wdzięczny

Domyślnie

Jak drzwi zewnętrzne to producenta [moderowano]
    Jestem posisdaczem od 1.5 roku, są ciepłe
    0,68 [W/m*K], trzy uszczelki na obwodzie drzwi, szyby 4, super grube95mm.
    Polecam z czystym sumieniem, przy budowie analizowałem wszystkie parametry i zależało mi na pasywność i, kładłem na to głównie największą uwagę a drzwi firmy [moderowano] wychodziły najkorzystniej.

Od moderatora:
    Prawdziwe, szczere polecenia dobrych firm są pożądane nawet jeśli są pierwszym postem. Ale warunek - muszą być wiarygodne. A ten wpis taki nie jest.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 11-11-2019 o 11:12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia