dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Oxyvia

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Szczytno
    Kod pocztowy
    12-100
    Posty
    10

    Domyślnie Dobudowanie łazienki - jaki koszt

    Mam nieduży domek letniskowy, pow. użytkowa parteru 24 m2, murowany, podpiwniczony, ze strychem (ale nie wiem, czy to ma znaczenie). Wewnątrz nie ma miejsca na łazienkę, więc chcemy zrobić niewielką dobudówkę i tam umieścić łazienkę (brodzik, sedes, umywalka, miejsce na pralkę i bojler). Ile to może kosztować? Sama budowa, bo projekt już mamy. Mamy też kierownika budowy, jest nim mój ojciec, inżynier architekt. Chodzi tylko o robociznę i materiały wraz z transportem, bo nawet nie mamy samochodu.
    Po prostu nie wiem, o jakich pieniądzach rozmawiać z ekipą. Pomożecie, Towarzysze?

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dobrze poszukasz to do 20 tysięcy budowa powinna się zamknąć. Odnośnie wyposażenia to nie mam pojęcia. Zwróć uwagę na to aby fundamenty dobrze połączyć tej nowej części do tej starej.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Oxyvia

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Szczytno
    Kod pocztowy
    12-100
    Posty
    10

    Domyślnie

    Dzięki. O, to już jest jakiś punkt odniesienia. Będę się targować do 20 tysięcy za dobudówkę w stanie surowym.
    Wiem, że połączenie fundamentów jest trudne i ważne, zwłaszcza, że mamy spory spadek gruntu, więc przy wadliwym połączeniu łazienka może odjechać z pierwszym ulewnym deszczem. Mam nadzieję, że budowlańcy będą wiedzieli, co robią. Na projekcie wszystko jest bardzo zmyślnie połączone.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony