dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Dziura w ścianie i suficie

    Witam!
    Proszę o porady, czym mogłabym wypełnić dziurę w ścianie i częściowo suficie? Problem w tym, że jest ona dość duża i głęboka. Powstała w wyniku zalewania mieszkania przez sąsiadów przez ok. rok, teraz już wszystko jest suche. Niestety, muszę to zrobić sama i nie mam możliwości skorzystania z pomocy fachowców. Dziura widoczna na zdjęciach.
    https://drive.google.com/folderview?...7heLVGKG35f_be
    Pozdrawiam!

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar CADrysunki
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    34

    Domyślnie

    Ja bym to wypełnił silikonem a następnie nałożył farbę podkładową lub zwykłą aby nie wdawać się w nadmierną robociznę i koszty.
    Swoją drogą, to sąsiad powinien się tym zająć skoro do tego zalania doprowadził.

  3. #3

    Domyślnie

    Na silikon wydaje mi się, że gładzi się nie da położyć... a gips byłby ok? Okazało się, że pod płytkami (szczególnie jedną) w wyniku zalewania został pył, ale póki co się trzymają. Da się to jakoś wypełnić bez ściągania płytek?

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowna Pani,
    Ubytki są dość spore, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie zaprawy elastycznej. Luźno związane fragmenty tynku i farby należy usunąć, a całość dokładnie oczyścić i zagruntować gruntem głęboko penetrującym. Po wyrównaniu ubytku, do stworzenia warstwy wykończeniowej można użyć gładzi wapiennej Śnieżka Acryl-Putz® RV13 Renova. Najlepszy efekt przyniesie całościowe wygładzenie sufitu. Gładź przeznaczona jest do stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Do malowania rekomenduję wykorzystać zaś farbę Śnieżka Kuchnia Łazienka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony