dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maaarcin

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-000
    Posty
    1

    Domyślnie Stelaż WC lekko opada, problem z mocowaniem?

    Cześć,

    mam stelaż WC w zabudowie z firmy Koło, któryś ze standardowych zestawów podtynkowych. WC wisi 6 rok. Nie pamiętam kiedy (ale już dawno) zaczął opadać z jednej strony, mało bo mało, ale jednak. W sumie to pewnie bym nie zauważył, gdyby silikon trochę nie popękał. Dzisiaj poluzowałem trochę śruby, podciągnąłem go o oryginalnej pozycji i mocno przykręciłem. Wydawało mi się, że śruby nie były jakoś mocno przykręcone, szczerze, to nie sprawdzałem ich przez te 6 lat... Dokręciłem je trochę mocniej (ale też bez przesady) i będę obserwował czy dalej będzie się działo coś złego.

    Teraz pytanie czy to kwestia stelaża, czy taki ich urok, czy to może kwestia złego zamontowania czy jeszcze czegoś innego? Póki co obserwuję sytuację, ale wolę się dopytać czy jest coś na co konkretnie zwrócić uwagę? Żeby dostać się do niego musiałbym rozwalać kafle i ścianę g-k, co średnio mi się uśmiecha.

    Dodam, że jestem szczupły, nie rzucam się na niego i nie skaczę, użytkowany jest normalnie.

    Miał ktoś podobną sytuację?

    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    RafiRuX

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-139
    Posty
    53

    Domyślnie

    Możliwe, że mocowanie nie było odpowiednio mocno dokręcone. Ciut luzu przez 6 lat użytkowania, mógł przynieść taki efekt, że misa nieco zaczęła się opuszczać przy siadaniu. Tak jak sam podkreśliłeś - na razie obserwuj. Chodź wątek jest z początku października, więc możliwe że wiesz juz coś więcej.

  3. #3

    Domyślnie

    No projekt nie jest prosty. Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzisz.
    Nie biegaj gdy możesz stać, nie stój gdy możesz siedzieć, nie siedź gdy możesz leżeć.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony