dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Posadzki z mixokreta jakie KPD

    Witam chciałbym znać PKD na usługę posadzki maszynowe z mixokreta wykonana u klienta ;
    - z moimi materiałem [ piasek cement folia styropian dylatacja siatka]
    - z materiałem klienta
    czy te dwie usługi mają inny kod

    -czy może być kod 23.63.Z czyli Produkcja masy betonowej prefabrykowanej Podklasa ta obejmuje: - produkcję masy betonowej prefabrykowanej, - produkcję suchego betonu.

    -czy moze to 23.61.Z czyli Produkcja wyrobów budowlanych z betonu Podklasa ta obejmuje: - produkcję prefabrykowanych elementów z betonu, cementu lub ze sztucznego kamienia dla budownictwa, takich jak: - cegły, pustaki, bloki, belki, płyty, słupy, rury, płyty chodnikowe itp., - produkcję prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych dla budownictwa oraz inżynierii lądowej i wodnej, z betonu, cementu lub ze sztucznego kamienia.

    -czy moze to 23.69.Z czyli Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu Podklasa ta obejmuje produkcję pozostałych wyrobów z betonu, gipsu, cementu lub ze sztucznego kamienia, takich jak: - posągi, rzeźby, płaskorzeźby, meble, wazony, doniczki itp.

    z góry dziękuję za pomoc
    Ostatnio edytowane przez mania211 ; 18-10-2019 o 23:04

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Co to jest KPD?

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Że mnie to też taki lajkonik w tej kwestii i nie wiem.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  4. #4

    Domyślnie

    KPD to skrót od (niem. Kommunistische Partei Deutschlands) a mi chodziło o PKD czyli Polska klasyfikacja działalności. przepraszam za pomyłkę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony