dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    FarmerNaObczyznie

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-070
    Posty
    3

    Domyślnie Płyta fundamentowa

    Witam serdecznie jestem nowy na forum także liczę na miłe przyjęcie.
    Sprawa wygląda tak że w przyszłym roku zaczynam budowe, z racji że pracuje na obczyźnie (jeszcze) bede zjezdzal i powoli z Ojcem dziubał, zaczynamy odpłyty fundamentowej EPS 15 cm 30 cm betonu i kratownica 24 czy jest tu ktoś specjalizujący sie w tym i doradziłby mi jak sie za to zabrać step by step, kilka domów z Ojcem postawilismy ale zawsze byly to łąwy bloczek itp. Jaka hydroizolacje zastosowac jak z ociepleniem od boków czy da sie to zrobić aby boki ocieplenia stanowily jednoczesnie szalunek dla betonu? Prosze o rady, licze na konstruktywne opinie jak i ciekawe uwagi na co uważać pozdrawiam
    Michał

  2. #2

    Domyślnie

    O dziwne sprawy pytasz gdy, jak piszesz, kilka domów postawiłeś.

    Każdy kto sam zrobi coś przy domu, już przy drugim jest w stanie sam sobie z większością rzeczy poradzić.

    Jaka izolacja? Od tego jest projektant i badania gruntu. Temat dot płyty jest powyżej.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    FarmerNaObczyznie

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-070
    Posty
    3

    Domyślnie

    [QUOTE=pandzik;7862043]O dziwne sprawy pytasz gdy, jak piszesz, kilka domów postawiłeś. - tak , ale nigdy z płytą,
    Ocieplenie projektant oczywiste ale to jak je zrobie to juz w mojej gestii,jezeli czegos nie robilem a jest to dla mnie jakas tam nowosc to nie bede improwizowal bo budowa domu to nie domek z piasku kolego, plyta rozni sie od ław dlatego to ze robilem ławy małe ma znaczenie.
    Twoja odpowiedz nic nie wniosła ale dzieki za poswiecony czas.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony