dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Malowanie stropu wapiennego

    Jak na zdjęciu. Tynku wapiennego istniejącego nie chce zrywać, bo mogę osłabić konstrukcję. A jednak chciałbym go pomalować, pytanie: czym? Żeby to się jakoś trzymało. Już oczyściłem i zagruntowałem. Budynek będzie służył jako stylowy garaż. Najlepsza byłaby farba, która zakonserwowałaby powierzchnię, żeby tynk się nie kruszył. Czy pomalować trzy razy gruntem i zostawić tak jak jest?

    https://megawrzuta.pl/download/7e504a0c89358a744c39882f8d3a6171.html

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    W pierwszej kolejności sugeruję sprawdzenie stanu tynku - podłoże powinno być stabilne, pozbawione pęknięć i odpadających fragmentów. Malowanie tynku, który słabo trzyma się podłoża jest ryzykowne. Należy dokładnie usunąć ewentualne luźne powłoki, powierzchnię odpylić i zagruntować gruntem głęboko penetrującym Śnieżka Acryl-Putz® GU41. Sufit można wygładzić gładzią cementowo-polimerową Śnieżka Acryl-Putz® FD12 Fasada. Gładź jest elastyczna, łatwa w aplikacji, przyczepna do podłoża, posiada właściwości hydrofobowe. Po wyschnięciu gładzi i ponownym gruntowaniu można użyć farby Śnieżka Perfekt, a do malowania elementów stalowych Śnieżka Supermal Emalia Olejno-Ftalowa.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony