dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie czyszczak / osadnik poziomy - jak się sprawdza.

    Muszę podjąć decyzję, jaki czyszczak do rynny wybrać.

    Ekipa od kostki namawia mnie na pionowy, jednak bardziej pasowałby mi do metalowej rynny poziomy (np ten z galeco) i wydaje mi się, że byłoby mniej kombinowania, niż wstawiać pionowy z pcv i zastanawiać się jak go połączyć z pomarańczową rurą w ziemi, żeby to jakoś wyglądało.

    Czy ma ktoś ten poziomy już zamontowany i mógłby napisać, jak się sprawdza, bo wspomniana ekipa ostrzega, że te plastikowe poziome to się wyginają, źle wyglądają i trzeba wymieniać po jakimś czasie, a nie spotkałem się z negatywnymi komentarzami, pytałem tez znajomego i jest zadowolony, tylko ma dopiero 3 miesiące.

    Ewentualnie jakie pionowe polecacie, trafiłem na ten z wavin'a i chyba jeden z niewielu w miarę wygląda, chociaż pewnie po kilku latach na słońcu będzie już znacznie gorzej.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Patrząc na oblane, zawilgocone i omszałe ścian, to czyszczak do rynien jest złudą i złem niekoniecznym. Najbezpieczniejsza jest otwarta rynna wypuszczona nad kratką wpustową. Zawsze zdarz się sytuacja że czyszczak się zapcha i rynna się przeleje górą.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Najbezpieczniejsza jest otwarta rynna wypuszczona nad kratką wpustową.
    Ale czy taką kratkę wpustową da radę wykonać w żwirku?
    Wokół domu będę miał opaskę żwirową.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony