dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Buderus gb072 14 czy de dietrich mcr3 24 / dom z poddaszem kiedyś do adaptacji

  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wolska

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Wschód Polski
    Posty
    27

    Domyślnie

    Zdecydowana jestem na kocioł Buderus, po przeanalizowaniu tego wątku wychodzi że 24KW który doradzili mi w sklepie to za dużo.
    Z wyliczeń na stronie cieplowlasciwe.pl wychodzi Maksymalna moc grzewcza 9,5kw + 3kw CWU
    Zalecany kocioł gazowy 16kw
    http://cieplowlasciwie.pl/wynik/6egn - jest jeszcze garaż obok 24m nie uwzględniony w wyliczeniu, zaznaczone ogrzewanie piwnicy ale nie wiem czy będzie ogrzewana ( na trzech poziomach ogrzewanie podłogowe, w garażu zwykły grzejnik , w wiatrołapie i łazience dodatkowy grzejnik )

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Konty

    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    wroclaw
    Kod pocztowy
    50-265
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności postawiłbym na de dietrich 24kW. Zwłaszcza, jeżeli masz w okolicy serwis (w swoim mieście) - ja z tego powodu wybrałem dd i od kilkunastu miesięcy chodzi i nie mam żadnych zastrzeżeń
    Reklama na FM jest płatna

  3. #23

    Domyślnie Popieram!

    Cytat Napisał Konty Zobacz post
    Ja biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności postawiłbym na de dietrich 24kW. Zwłaszcza, jeżeli masz w okolicy serwis (w swoim mieście) - ja z tego powodu wybrałem dd i od kilkunastu miesięcy chodzi i nie mam żadnych zastrzeżeń
    Zgadzam się z przedmówcą de dietrich to moim zdaniem chyba najlepszy możliwy wybór

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony