dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Rozbiórka domu

    Witam. Mam do rozebrania dom o powierzchni 200m2. Dom ma ok 100lat i jest wykonany z grubych kwadratowych bali. Zaprosiłem fachowca na wycenę i powiedział mi 20000 tys . Myślałem że na rozbiórce coś jeszcze zyskam a tu że trzeba dopłacić. Chciałem was forumowiczów zapytać czy faktycznie rozbiórka domu liczy się z takimi kosztami czy po prostu człowiek który miał rozbierać chce na mnie zarobić. Za wszelkie odpowiedzi dziękuje. Jeśli napisałem temat w złym dziale to poprosiłbym o przeniesienie.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Zlecasz komuś prace i chcesz aby Tobie dodał kasy harytatywnie?
    Sam to rozbierz to dowiesz się ile trzeba włożyć w to starań i kasy.
    Że o papierologii nie wspomnę.
    Pozwolenie na rozbiórkę załatwiłeś?
    Bo trzeba...

    Dom z bala do rozbiórki i uporządkowanie terenu = 1000 do 5000zł.
    Takich ogłoszeń jest cała masa.
    Oczywiście CAŁY materiał dla rozbierajacego.
    No i chętnych jakoś mało...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    A co z drzewem zostaje u ciebie? Możesz sprzedać dom do rozbiórki i na pewno znajdzie się chętny na taką chałupę. Albo jak ci się spieszy to rozbieraj i oznacz wszystkie elementy, by można było je poskładać z powrotem. Albo wynajmij spycharkę, jeden dzień roboty i po kłopocie
    Rozwalenie mojej ceglanej chałupy kosztowało 25 tys. trwało prawie dwa tygodnia. Więźbę dachową rozebrałem sam bo szkoda było niszczyć drzewo.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.778

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piktoo Zobacz post
    Witam. Mam do rozebrania dom o powierzchni 200m2. Dom ma ok 100lat i jest wykonany z grubych kwadratowych bali. Zaprosiłem fachowca na wycenę i powiedział mi 20000 tys . Myślałem że na rozbiórce coś jeszcze zyskam a tu że trzeba dopłacić. Chciałem was forumowiczów zapytać czy faktycznie rozbiórka domu liczy się z takimi kosztami czy po prostu człowiek który miał rozbierać chce na mnie zarobić. Za wszelkie odpowiedzi dziękuje. Jeśli napisałem temat w złym dziale to poprosiłbym o przeniesienie.
    Nie 20000 tys (20 milionów zł) a 20.000 zł. To nie jest dużo (drogo).
    Musisz mieć pozwolenie na rozbiórką i może tez zgodę Konserwatora.

    Co chciałeś zyskać? Kasę za materiał (drewno)?
    Może znajdziesz takiego który potrzebuje takie drewno lub dom (jeżeli jest w dobrym stanie).
    Charytatywnie to umarło
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Firma "Regalia" skupuje stare drewno z rozbiórek

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piktoo Zobacz post
    Witam. Mam do rozebrania dom o powierzchni 200m2. Dom ma ok 100lat i jest wykonany z grubych kwadratowych bali.
    Spróbuj sprzedać sam dom (bez działki). Jak to nie próchno (a tym bardziej jak ma klimat), to są miłośnicy takich domów (a nawet stodół) gotowi to kupić, przestawić i zamieszkać.

  7. #7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony