dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Instalacja elektryczna w domu jednorodzinnym

    Chciałbym zrobić samemu instalacje elektryczną, dokładnie to: wybruzdować, położyć kable, zamontować puszki itd. Później przyszedłby elektryk posprawdzałby wykonaną pracę i dokończył np: skrzynie rozdzielczą.

    Znam się o tyle o ile, trochę poczytałem, trochę pooglądałem filmików i uznałem że dam radę. Nie chce jednak popełnić jakiś błędów. Pomyślałem że może znalazłby się ktoś na tym forum co za przysłowiową "flaszkę", rozrysowałbym mi instalację w jednym pokoju, oczywiście ja bym materiały przyszykował... zrobiłbym zdjęcia pokoju i naniósł swoją wizję i ta osoba by mi to poprawiła?

    Ogólnie to chciałem zrobić w tym pokoju:
    - Osobny obwód na gniazdka
    - Osobny obwód na światła
    - Osobny obwód na rolety zewnętrzne (możliwość sterowania centralnego i w danym pokoju)

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Może poproś tego elektryka który to dokończy i wystawi "papier", pewnie chętnie pomoże. A i nie zapomnij zapytać ile weźmie za tą resztę.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony