dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Dziury w betonowej ścianie - łatanie/ mocowanie na ścianie bez wiercenia?

    Na początek witam Panowie (pewnie w zdecydowanej większości), jestem nowy na forum.

    Potrzebna mi w miarę szybka pomoc Temat trochę błahy, ale budowlanka to nie moja działka, więc wolę się kogoś poradzić.
    Zakupiłem lustro ścienne, do którego przymocowania trzeba było wywiercić otwory na kołki. Niestety ściana okazała się być za twarda dla wiertarki
    Chcę załatać jakoś, w możliwie najprostszy sposób owe dziury (o średnicy około 1,5 cm), bez kupowania jakichś 20-kilogramowych paczek z zaprawą i bez tynkowania, bo będzie to jednorazowe i nie potrzebuję ani tyle materiału, ani komplikacji. Czy można to zrobić jakimś akrylem? Jeśli tak, to jaki wybrać (oczywiście co do barwy, to biały), ale wiem że nie każdy będzie się nadawał.

    Mimo wszystko, by wspomniane lustro nie poszło do śmieci, chciałbym je przymocować do ściany w inny sposób. Czy polecicie mi jakiś klej, który przyklei to lustro? Lustro jest z drewnianą ramą, więc chodzi też o to, by klej mocował taki materiał do ściany. No i ważne jest też to, żeby po ewentualnym usunięciu takiego lustra ze ściany w przyszłości, nie pozostawiło to jakichś brzydkich śladów - by klej był łatwy do usunięcia ze ściany.

  2. #2

    Domyślnie

    Wiertarka wyłącznie taka z udarem do tego dobre wiertło do betonu i po minucie masz, co chciałeś. Ja bym odpuścił klejenie, zrobił nowy otwór, a stare otwory zagipsował czy zakleił czymś innym, choćby klejem do płytek, czy co tam masz w domu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony