dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kabina Radaway - pękła

    Witam .

    Czy ktoś spotkał się z was z samoistnym pęknięciem szyby w kabinie ?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	73513651_441641406538552_2482672946003312640_n.jpg
Wyświetleń:	330
Rozmiar:	81,8 KB
ID:	436554
    Zona kąpała syna , po jakiś 20-30 minutach , gdy go usypiała usłyszała , głośny huk w łazięce . Kiedy weszła do środka , drzwi do kabiny były roztrzaskane w drobny mak , aż strach pomyśleć co by było gdyby stało się to w czasie kąpieli, w poniedzialek mam zamiar zglosic reklamacje do Radawaya , ale juz na kilometr wyczuwam spiewke o uszkodzeniu mechanicznym . Dzwonilem do mojego ubezpieczyciela i oczywiscie moga naprawic szkode ale jako ze w Radawayu ta szyba wystepuje jako element wymienny moga zaproponowac jej wymiane . Pytanie tylko co z pozostalymi starymi szybami , jak myslicie mozna zadac jakiejs ekspertyzy zahartowania szkla ??

  2. #2

    Domyślnie

    Słyszałam, że po wadliwym montażu kabin szkło pęka- chodzi o wysokie naprężenia.....Szkło się hartuje po to, aby było odprne na wyskoie temperatury np. wrzątek,a Ty chyba w kranie nie masz wody w takiej temperaturze?Może to być i wada szkła.

  3. #3

    Domyślnie

    Wiesz wydaje mi się , że od napięc to nie powstało bo pękł element przesuwny a na nim raczej występuje luz roboczy ..

  4. #4

    Domyślnie

    To dobrze-przynajmniej jeden argument do obalenia -gdyby producent nie chciał przyjąć reklamacji. Ty wiesz najlepiej jak ta kabina była montowana.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    RafiRuX

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-139
    Posty
    53

    Domyślnie

    mario1989pl , możesz napisać czy udało się załatwić sprawę? jakie było podejście Radawayu? Myślę, że osób zainteresowanych zakupem ich produktów, możeto interesować.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony