dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wonsz87

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Kod pocztowy
    96-315
    Posty
    26

    Domyślnie Błąd hallotronu zebiec Merkury z pid

    Witam

    Panowie, mam problem. W trakcie pracy nagle rozległ się alarm i komunikat - błąd hallotronu, przejdź w tryb awaryjny, po czym kocioł przeszedł w tryb wygaszania. Na ikonce wentylatora miga wykrzyknik.
    Jak rozwiązać problem? Na forach i YouTube nic nie mogę znaleźć.

    Wchodziłem w tryb ręczny i uruchamiałem nadmuch-wieje, podajnik-kreci. Czy oba prawidłowo tego nie wiem..

  2. #2
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Prosta sprawa , zablokował ci się ślimak bo znając życie masz za mały kopczyk ale nie o tym , wyłącz pstryczkiem sterownik i załącz pokaże ci się plansza z takim jak by kluczykiem to to naciśnij i wciśnij 5 razy 55555 dostaniesz odpowiedź że czujnik wyłaczony , jak już opanujesz zablokowany ślimak to zrób odwrotnie to samo wył naciśnij kluczyk wbij pięć razy 5 i zostanie znów odblokowany i gotowy do działania .

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wonsz87

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Kod pocztowy
    96-315
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Prosta sprawa , zablokował ci się ślimak bo znając życie masz za mały kopczyk ale nie o tym , wyłącz pstryczkiem sterownik i załącz pokaże ci się plansza z takim jak by kluczykiem to to naciśnij i wciśnij 5 razy 55555 dostaniesz odpowiedź że czujnik wyłaczony , jak już opanujesz zablokowany ślimak to zrób odwrotnie to samo wył naciśnij kluczyk wbij pięć razy 5 i zostanie znów odblokowany i gotowy do działania .
    Dzięki za odpowiedź kolego ale co oznacza "jak już opanujesz zablokowany ślimak"?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wonsz87

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Kod pocztowy
    96-315
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Prosta sprawa , zablokował ci się ślimak bo znając życie masz za mały kopczyk ale nie o tym , wyłącz pstryczkiem sterownik i załącz pokaże ci się plansza z takim jak by kluczykiem to to naciśnij i wciśnij 5 razy 55555 dostaniesz odpowiedź że czujnik wyłaczony , jak już opanujesz zablokowany ślimak to zrób odwrotnie to samo wył naciśnij kluczyk wbij pięć razy 5 i zostanie znów odblokowany i gotowy do działania .
    Nie mogę zresetować sterownika a w przypadku próby wejścia w menu pod kodem mam miejsce na cztery cyfry. Załączam zdjęcia z problemu.

  5. #5

  6. #6
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Trochę się rozpędziłem bo skoro Zębiec to sądziłem że sterownik elster a ty masz tech-a i jego nie znam ale sprawdź czy masz ślimak na chodzi bo podobny błąd u mnie w sterowniku elster wyskakuje jak z jakiegoś powodu zablokuje ślimak ,czasem kamień czasem jakaś śruba lub za mały kopczyk na retorcie i żar schodzi za nisko blokując ślimak a jak ślimak zablokowany to wyskakuje błąd czujnika ślimaka , ale że ty masz inny sterownik to nie będę mieszał ci w głowie .pzdr

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wonsz87

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Kod pocztowy
    96-315
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Trochę się rozpędziłem bo skoro Zębiec to sądziłem że sterownik elster a ty masz tech-a i jego nie znam ale sprawdź czy masz ślimak na chodzi bo podobny błąd u mnie w sterowniku elster wyskakuje jak z jakiegoś powodu zablokuje ślimak ,czasem kamień czasem jakaś śruba lub za mały kopczyk na retorcie i żar schodzi za nisko blokując ślimak a jak ślimak zablokowany to wyskakuje błąd czujnika ślimaka , ale że ty masz inny sterownik to nie będę mieszał ci w głowie .pzdr
    Ok, dzięki za rady

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony