dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Montaż okien w ościeża z miejscem na rolety nadstawne

  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bies20

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-311
    Posty
    3

    Domyślnie Montaż okien w ościeża z miejscem na rolety nadstawne

    Cześć wszystkim.
    Mam pytanie odnośnie montażu okien w nowo powstającym domu. Ościeża są tak wykonane aby zamontować pod nadprożem kasety rolet zewnętrznych a więc nadproża są cofnięte od lica murów aby tam zmieścić rolety. Zdecydowałem się jednak ich nie montować (rolet).Jak się teraz więc przedstawia sprawa montażu okien, chodzi mi tu głównie o problem użycia dybli do części górnej ościeżnicy. Dom z pustaka ceramicznego.
    Pozdro

    Wojtek

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał bies20 Zobacz post
    Cześć wszystkim.
    Mam pytanie odnośnie montażu okien w nowo powstającym domu. Ościeża są tak wykonane aby zamontować pod nadprożem kasety rolet zewnętrznych a więc nadproża są cofnięte od lica murów aby tam zmieścić rolety. Zdecydowałem się jednak ich nie montować (rolet).Jak się teraz więc przedstawia sprawa montażu okien, chodzi mi tu głównie o problem użycia dybli do części górnej ościeżnicy. Dom z pustaka ceramicznego.
    Pozdro

    Wojtek
    Zapytałeś na podforum firmy Oknoplast, także nie zaglądają tu inni fachowcy pozostawiając pole ekspertom tytularnym.
    Na wszelki wypadek (bo pewnie już problem jest rozwiązany):
    - w przypadku cofniętego nadproża pozostaje zastosować kotwy okienne zamiast dybli.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony