dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Regius

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Żory / Świętochłowice -> docelowo Mikołów Paniowy
    Posty
    988

    Domyślnie Zakończenie wartwy zbrojonej ścian szczytowej pod nadbitką

    Cześć,
    Jak powinno wyglądać zakończenie warstwy zbrojonej ściany szczytowej pod nadbitką albo przy elementach więźby przechodzącej przez elewacje (np. murłaty, czy płatwie)?
    Stosuje się tylko równo dociętą siatkę, czy jakieś specjalne listwy zakończeniowe z siatką (coś ala BP22 czy BP13)?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    na tych Twoich tysiac pytan o detale znajdziesz odp tu, lepsze, gorsze ale sa
    https://www.caparol.pl/aktualnosci/a...bBJKCLDOm4rdtE
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Regius

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Żory / Świętochłowice -> docelowo Mikołów Paniowy
    Posty
    988

    Domyślnie

    Dzięki Fighter za odpowiedź - sporo detali można znaleźć pod wskazanym linkiem (np. już teraz wiem, że Caparol nie zaleca okapników przy nadprożu okien, a zwykłe narożniki z siatką), ale niestety tego, czego szukam nie pokazali.
    Ostatnio edytowane przez Regius ; 06-11-2019 o 11:35

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Regius Zobacz post
    Dzięki Fighter za odpowiedź - sporo detali można znaleźć pod wskazanym linkiem (np. już teraz wiem, że Caparol nie zaleca okapników przy nadprożu okien, a zwykłe narożniki z siatką), ale niestety tego, czego szukam nie pokazali.
    Zaleca zaleca... Inaczej nie zrobienie ich to spore kuku jak coś będzie nie tak .

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Mało tego dany dokument może zostać zupdatowany i nikt o tym nie wie.
    Mnie lekkie zaskoczenie spotkało gdy wróciłem do tych detali w sprawie cokołów. I lekkie zdziwko bo nastąpiła modyfikacja układu i nikt słowem się nie odezwał. Mało tego zamieniono rozwiązanie na materiał niedostępny w pl i ściągany pod zamówienie ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony