dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Ciekaw jestem co tez KB mogł by mi poradzic. Przeciez na temat termoizolacji, instalacji grzewczej i zródła ciepła, nie wspomne o automatyce sterujacej i regulacji temperatury ma zwykle mierne zeby nie powiedziec praktycznie zadne.
    W sprawie termo to akurat powinien coś wiedzieć. Myślę że znasz odpowiedź na zaczepkę. Trzeba brać branżystę lub samemu się douczyć.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    W sprawie termo to akurat powinien coś wiedzieć. Myślę że znasz odpowiedź na zaczepkę. Trzeba brać branżystę lub samemu się douczyć.
    Akurat zwykle wie mało a czasem w ogole. Rozmawiałem kiedys na budowie z KB który pierwszy raz zobaczył jak sie wykonuje instalację WM, wiem ze przed przyjazdem intensywnie sie doszkalał w temacie WM i rekuperacji zeby nie wyjsc na calkowitego dyletanta, ale na plus było to ze gdy zaproponowałem rezygnacje z 3 kominów bez problemu sie zgodził. Zwykle jest tak ze ani architektowi ani tym bardziej KB nie zalezy aby inwestor płacił jak najmniej za obrzewanie i cwu i bardzo dobrze jest gdy nie probuja na siłe doradzac w tym wzgledzie, bo takie dorady przynisza wiecej szkody niz pozytku dla inwestora.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony