dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 61 z 61
Pokaż wyniki od 1.201 do 1.212 z 1212
  1. #1201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.193

    Domyślnie

    Prawda!
    Lepiej, żeby suweren się nie zorientował.
    Przecież wybory będą!


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #1202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał zyhu Zobacz post
    jak się obnaża manipulacje poziom 8 klasa podstawówki to nikomu ona nie na rękę
    Skoro to ósma klasa, to na pewno nie jesteś jedyny, który to widzi, więc co obnażać? Oczywistość?

  3. #1203

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Skoro to ósma klasa, to na pewno nie jesteś jedyny, który to widzi, więc co obnażać? Oczywistość?
    mam wątpliwości, czy odbiorcy choć w połowie widzieli manipulację dlatego takie coś trzeba pokazywać czy to prawa czy środkowa strona sejmu

    bo ja za żadną opcją nie jestem, mówiłem to wielokrotnie i każdą manipulację trzeba obnażać

  4. #1204
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał zyhu Zobacz post
    mam wątpliwości, czy odbiorcy choć w połowie widzieli manipulację dlatego takie coś trzeba pokazywać czy to prawa czy środkowa strona sejmu
    Owszem, ale nie na forum budowlanym, jeśli masz innych użytkowników internetów na osoby poniżej ósmej klasy.

  5. #1205

    Domyślnie

    wporządku, ale przypomnę ci to niebawem.

    poza tym, forum budowlane ale piszemy o szalonych cenach budowy domu a te łączą się ściśle z polityką i ekonomią
    nie da się pisać o cenach skoro te uzależnione są od popytu brajanów a brajanowie popyt robią zachodnimi rękami kredytu

  6. #1206
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Skoro mowa o szalejacych obecnie cenach budowy domu a jako, że dzisiaj po raz pierwszy od dawna przejechałem się równoległa uliczka to coś napiszę.
    Była sobie tam kiedyś rozpoczęta budowa, rok po mnie czyli chyba 2012r,gość rozpoczął z animuszem, do SSO równo szliśmy, potem mnie wyprzedził, na elewacji od razu klinkier, dom na oko dwa razy większy. I co?
    Pozostał od 2013r w stanie SSZ i aktualnie aż żal na to patrzeć jak niszczeje, i działka i sam dom.
    Niedługo chwasty zarosna cały dom ale klinkier na elewacji musiał być i ze 300m2.
    Wniosek jakiś?
    Ja mam swój, łatwa i lekka kasa przyszła to się zaszalalo bezmyślnie...
    Adekwatna sytuacja do dzisiaj bo pincet plus nie jest wieczne, dojdzie mądra partia do władzy to zlikwiduje to i bardzo dobrze zrobi...
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 02-03-2020 o 23:05

  7. #1207
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Niedaleko mnie też stoi taki niedokończony dom.
    Nie ma tu żadnego podtekstu ekonomicznego.
    Zwyczajnie inwestor zmarł na raka w trakcie budowy.
    Wniosek jakiś?
    Jak zmarł przed chwilą to ma pecha,dom o którym pisze stoi od 2013r w takim stanie i myślę, że po tym co inwestor tam wpakował kasy jest nie sprzedawalny, nawet jakby chciał go opchnac bo straci nie dziesiątki tysięcy a a setki tysięcy zł, dlatego dalej stoi i niszczeje i może szuka jelenia co to mu dają moją i Twoją kasę.
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 02-03-2020 o 23:24

  8. #1208
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Niedaleko mnie też stoi taki niedokończony dom.
    Nie ma tu żadnego podtekstu ekonomicznego.
    Zwyczajnie inwestor zmarł na raka w trakcie budowy.
    Wniosek jakiś?
    3 wnioski
    budować według możliwości jak Arturo,
    budowac szybko
    zbadać się przed budową i bardzo dobrze ubezpieczyć w razie czego

  9. #1209
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    641

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Jestem w szoku, "analizujecie" wszystkie światowe giełdy, kursy walut, wirusy, pierdnięcia polityków i rynku i to 500+ rozwaliło system. Gratuluję horyzontów.
    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Skoro mowa o szalejacych obecnie cenach budowy domu a jako, że dzisiaj po raz pierwszy od dawna przejechałem się równoległa uliczka to coś napiszę.
    Była sobie tam kiedyś rozpoczęta budowa, rok po mnie czyli chyba 2012r,gość rozpoczął z animuszem, do SSO równo szliśmy, potem mnie wyprzedził, na elewacji od razu klinkier, dom na oko dwa razy większy. I co?
    Pozostał od 2013r w stanie SSZ i aktualnie aż żal na to patrzeć jak niszczeje, i działka i sam dom.
    Niedługo chwasty zarosna cały dom ale klinkier na elewacji musiał być i ze 300m2.
    Wniosek jakiś?
    Ja mam swój, łatwa i lekka kasa przyszła to się zaszalalo bezmyślnie...
    Adekwatna sytuacja do dzisiaj bo pincet plus nie jest wieczne, dojdzie mądra partia do władzy to zlikwiduje to i bardzo dobrze zrobi...
    Ciekawe czy jeśli jakaś mądra władza dojdzie i to zlikwiduje pińcet to czy pomniejszy nasze podatki o to, czy pewnie zostaną tak jak są.

    A , co do taki budów na każdym większym osiedlu takie są... u mnie po kilku latach nawet potrafiły w końcu ruszyć. A były z przestojami po 3 lata.
    Sytuacja jest jaka jest, aktualna drożyzna zaskoczyła wszystkich ale... chyba nie widać nadzieji na jej koniec więc trzeba robić co się da z tego co się da...
    I tak byle zamieszkać, nawet bez ocieplenia. Też są takie budowy.... eh i to ma być taniej.

  10. #1210
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Niedaleko mnie też stoi taki niedokończony dom.
    Nie ma tu żadnego podtekstu ekonomicznego.
    Zwyczajnie inwestor zmarł na raka w trakcie budowy.
    Wniosek jakiś?
    Służba zdrowia źle działa.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #1211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Temat najwyraźniej został wyczerpany, skoro w kółko schodzicie na politykę

  12. #1212
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Temat się nie wyczerpał.
    Ja drożyznę przeżywam cały czas.
    Wiem za ile budowali znajomi 8 lat temu, wiem za ile rodzina 5 lat i za ile ja 2 lata temu. Widzę, za ile dziś muszę dokończyć parę rzeczy i za ile bym mógł je zrobić 2 lata temu.
    Ale mówi się trudno przeżyję
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

Strona 61 z 61

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony