dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Domyślnie

    A co ja Zyhu wcześniej napisałem? Jak zrobi robotę dobrze, to jakiś czas wytrzyma. Jaki? Nie mam szklanej kuli. A chciał odpowiedzi, to odpowiedziałem. Proste. Zdania o kleju nie zmienię i nie z powodu ceny.
    Strasznie dużo glazurników na tym forum

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maaszak

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-315
    Posty
    1.387

    Domyślnie

    Jak garaż ma skopaną hydroizolację i beton będzie podciągał kapilarnie, to jak przyjdzie mróz to żaden klej nie pomoże. No może kleje elastyczne o właściwościach hydroizolacyjnych np. sika t8.
    Węgle do elektrowni, NIE do domu.

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    brazylia29

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    93

    Domyślnie

    Ja swoje pierwsze płytki kładłem właśnie w swoim garażu prawie 20 lat temu ,wybór kleju był wtedy niewielki a ja kupiłem najtańszy . Ku mojemu zaskoczeniu płytki trzymają do dziś .Najważniejszą sprawą jest to ,że klej pod płytką musi być w 100% wypełniony ,a klej trzeba nakładać na posadzkę i płytkę. Ostatnio robiłem remont salonu u klienta ,wymianę płytek na podłodze których nawet nie musiałem kuć tylko pozbierałem, tak ktoś kiepsko zrobił.Jak twierdził inwestor użyto jednego z najdroższych klei klasy S1 a musiał robić remont po 4 latach.

  4. #24
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boorys

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Kety
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    346

    Domyślnie

    Bo najlepszy materiał nic nie da, jak to robi amator. Co nie zmienia faktu, że klej też trzeba dobrać, a nie brać to co najtańsze. Osobiście wolałbym kupić do garażu tani gres techniczny, a dołożyć do kleju. Bynajmniej nie piszę, że to ma być najdroższy klej. Wszystko z głową i będzie ok.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony